Logo
Wydrukuj tę stronę
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Termin rozprawy w NSA wyznaczony!!! Zapraszamy i liczymy na Wasze wsparcie.

Witajcie drogie Rodzeństwo!

 

Pragniemy poinformować, że termin rozprawy w Naczelnym Sądzie Administracyjnym, po dwóch latach, został w końcu wyznaczony na 27 lipca 2018 o godz. 9.30 w sali B. To już w ten PIĄTEK, w dzień naszego święta!

Z przyczyn od nas niezależnych dowiadujemy się o tym dopiero dzisiaj, dlatego tak późno zamieszczamy informację, za co Potwornie Was przepraszamy.

 

Mamy wielką nadzieję, że tym razem Sąd w obliczu niepodważalnych argumentów wyda jednoznaczny wyrok, który doprowadzi do wpisania naszego Kościoła do rejestru kościołów i związków wyznaniowych.

Zdajemy sobie sprawę, że informacja ta, pojawiła się bardzo późno, nie mniej liczymy na Waszą obecność na rozprawie.  Mamy nadzieję, że i tym razem nie pozwolicie mierzyć się nam samym z tym wielkim, a co ważniejsze, wspólnym wyzwaniem :)

 

Pamiętajmy też o tym, że Sąd to szczególne miejsce, w którym pirackie kordy, durszlaki i naramienne papugi mogą zbytnio pikać (lub skrzeczeć) na bramce ;) Pokażmy więc, że Rejestracja Kościoła Latającego Potwora Spaghetti to poważna sprawa, a nie happening, jak niektórzy chcieliby to nazwać i domagając się powagi, również okażmy powagę (przynajmniej na tę chwilę ;) ) w stosunku do polskiego wymiaru sprawiedliwości, bo w końcu po Sprawiedliwość się tam wybieramy.

 

Adres NSA: Gabriela Boduena 3/5, sala B. (Na prawo od wejścia)

Po rozprawie spotykamy się w restauracji, żeby wspólnie spożyć makaron i miejmy nadzieję świętować pozytywny wyrok sądu. Miejsce wyznaczymy wkrótce. 

 

Na rozprawie reprezentować będą nas mecenasi Magdalena Matusiak i Dariusz Goliński, którzy są także autorami apelacji w naszej sprawie. Niech im Potwór wynagrodzi włożony trud i poświęcenie :)

 

Oczywiście będziemy na bieżąco informować o wszystkich nowych wieściach w tej sprawie. 

 

Wydarzenie na FB: tutaj.

 

WIĘCEJ: Historia rejestracji.

 

PS.

27 lipca 2012 wysłaliśmy wniosek o rejestrację naszego związku wyznaniowego. W piątek, na rozprawie minie dokładnie 6 lat od rozpoczęcia tego procesu. Przypadek? :)

 

RAmen!

Artur i Piotr

Ostatnio zmieniany środa, 25 lipiec 2018 14:20
Artur

Pastafarianin z przekonania od dobrych paru lat. Za cel postanowił sobie krzewienie Wiary w Polsce, stąd ta strona :]

 

Niech Spłynie na Was Święte Bolognese!

RAmen Bracia i Siostry!

Najnowsze od Artur

Zaloguj się, by skomentować
POLSKI KOŚCIÓŁ LATAJĄCEGO POTWORA SPAGHETTI | STRONA OFICJALNA