Brzmienie 2. Wolałbym...

wszelkie tematy, pytania i rozważania związane z Wiarą w Latającego Potwora Spaghetti i Nami Pastafarianami.
Odpowiedz
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Asia

Brzmienie 2. Wolałbym...

#1 Post autor: Asia » 24 mar 2020, o 11:21

Kolejny tydzień zaczynamy kolejnym #naprawdęwolałbymżebyś
Tym razem na warsztat bierzemy drugą z #sugestieLPS i prosimy o Wasze komentarze.

Jednocześnie chciałabym podziękować za wszystkie komentarze dotyczące postu z zeszłego tygodnia.
~DNZ
#2 I’d Really Rather You Didn’t use my existence as a means to oppress, subjugate, punish, eviscerate, and/or, you know, be mean to others. I don’t require sacrifices, and purity is for drinking water, not people.

2. Naprawdę wolałbym, byś nie wykorzystywał mojego istnienia do agresji, zniewalania, karania, patroszenia i/lub sam wiesz, bycia niemiłym dla innych. Nie wymagam żadnych ofiar, a czystość jest ważna w przypadku wody pitnej, a nie ludzi.

Awatar użytkownika
Krzysiu
Lokalizacja: Stałe zameldowanie w Szczecinie, czasowe w Toruniu – dążę do formy astralnej, żeby było efektywniej.
Kontaktowanie:

Re: Brzmienie 2. Wolałbym...

#2 Post autor: Krzysiu » 1 kwie 2020, o 22:27

Tego jest na Fejsie olbrzymie mnóstwo… My to damy radę przetrawić?
Pasta et Bonum!
A poza tym uważam, że art. 196 kk jest niezgodny z art. 53 ust. 2 w związku z art. 25 ust. 2 Konstytucji…

zibi123

#3 Post autor: zibi123 » 4 kwie 2020, o 18:24

Szefie...
25-30 komentarzy na post, to jest "mnóstwo"??
Zaczynam się obawiać, co to będzie, jak naprawdę zaczniemy być popularni...

Awatar użytkownika
Krzysiu
Lokalizacja: Stałe zameldowanie w Szczecinie, czasowe w Toruniu – dążę do formy astralnej, żeby było efektywniej.
Kontaktowanie:

#4 Post autor: Krzysiu » wczoraj, o 18:09

Ja jestem aspołeczny, dla mnie jak dla obecnego prawa w kraju, tłum się od 2 osób zaczyna…
Pasta et Bonum!
A poza tym uważam, że art. 196 kk jest niezgodny z art. 53 ust. 2 w związku z art. 25 ust. 2 Konstytucji…

Odpowiedz