Brzmienie 1. Wolałbym...

wszelkie tematy, pytania i rozważania związane z Wiarą w Latającego Potwora Spaghetti i Nami Pastafarianami.
Odpowiedz
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Asia

Brzmienie 1. Wolałbym...

#1 Post autor: Asia » 18 mar 2020, o 10:31

Jest dyskusja na fejsie, to myślę, ze i tu warto ja poprowadzić:
Drogie rodzeństwo,
jakiś czas temu, gdy fora były jeszcze popularnym sposobem komunikacji, grupka pastafarian postanowiła ponownie przetłumaczyć #oktalog
Po opróżnieniu wielu talerzy spaghetti oraz wielu butelek chmielowego napoju ostatecznie ostała się jedna wersja #sugestieLPS Przedstawiamy ją tu, na publicznym forum, z prośbą o Wasz komentarz. Bowiem każdy z członków naszej wspólnoty ma prawo wypowiedzieć się czym jest nasza religia i dokąd zmierza.
Co tydzień będziemy więc poddawać pod dyskusję jedną z sugestii Potwora. Poczujcie dotknięcie makaronowej macki i… weźcie udział w tworzeniu ostatecznej wersji #naprawdęwolałbymżebyś
~DNZ
#1 I’d Really Rather You Didn’t act like a sanctimonious Holier-Than-Thou ass when describing my Noodly Goodness. If some people don’t believe in Me, that’s okay. Really, I’m not that vain. Besides, this isn’t about them so don’t change the subject.

Naprawdę wolałbym, żebyś nie zachowywał się jak jakiś świętoszkowaty dupek, gdy opisujesz moją Makaronową Dobroć. Jeśli ktoś we mnie nie wierzy, to spoko. Naprawdę, nie jestem aż tak próżny. Poza tym nie o nich tu chodzi, więc nie zbaczajmy z tematu.

Awatar użytkownika
Krzysiu
Lokalizacja: Stałe zameldowanie w Szczecinie, czasowe w Toruniu – dążę do formy astralnej, żeby było efektywniej.
Kontaktowanie:

Re: Brzmienie 1. Wolałbym...

#2 Post autor: Krzysiu » 21 mar 2020, o 23:32

Właściwie których „nich” ta rzecz się ima?
Pasta et Bonum!
A poza tym uważam, że art. 196 kk jest niezgodny z art. 53 ust. 2 w związku z art. 25 ust. 2 Konstytucji…

zibi123

#3 Post autor: zibi123 » 22 mar 2020, o 15:34

Tych, którzy w Niego nie wierzą.
A rozwijając: wg mnie, Potwór nie życzy sobie abyśmy skupiali się na tych, co nie podzielają naszej wiary. Wierzą -super, nie wierzą -ich sprawa. Oktalog, choć zawiera uniwersalne wskazówki jak żyć, aby być dobrym człowiekiem, jest kierowany do nas, nie do nich.

Awatar użytkownika
Krzysiu
Lokalizacja: Stałe zameldowanie w Szczecinie, czasowe w Toruniu – dążę do formy astralnej, żeby było efektywniej.
Kontaktowanie:

#4 Post autor: Krzysiu » 23 mar 2020, o 11:28

A, no dobrze.
Pasta et Bonum!
A poza tym uważam, że art. 196 kk jest niezgodny z art. 53 ust. 2 w związku z art. 25 ust. 2 Konstytucji…

Odpowiedz