Bądźcie pozdrowieni AGrrrrrrrr

przywitaj się jak Pirat z Piratem! Arggg!
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Pergi

Bądźcie pozdrowieni AGrrrrrrrr

#1 Post autor: Pergi » 7 lis 2019, o 13:56

Bądźcie pozdrowieni moi bracia i siostry (kuzyni, kuzynki, towarzysze i towarzyszki)
W końcu po wielu wielu wielu próbach udało mi się dostąpić pierwszego cudu i doznałem łaski otrzymania maila od "Ekipy" (to chyba jakiś apostoł? albo pirat?)
nagle doznałem zaszczytu zalogowania się
RAMEN!

Awatar użytkownika
Krzysiu
Lokalizacja: Stałe zameldowanie w Szczecinie, czasowe w Toruniu – dążę do formy astralnej, żeby było efektywniej.
Kontaktowanie:

Re: Bądźcie pozdrowieni AGrrrrrrrr

#2 Post autor: Krzysiu » 7 lis 2019, o 15:28

Hej-ho…
Przyznam szczerze, nie do końca udało mi się zrozumieć drugie zdanie. Niezależnie od tego jednak cieszę się, że jesteś z nami.
Pasta et Bonum!
A poza tym uważam, że art. 196 kk jest niezgodny z art. 53 ust. 2 w związku z art. 25 ust. 2 Konstytucji…

Awatar użytkownika
Pergi

#3 Post autor: Pergi » 7 lis 2019, o 15:35

"W końcu po wielu wielu wielu próbach udało mi się dostąpić pierwszego cudu i doznałem łaski otrzymania maila od "Ekipy" (to chyba jakiś apostoł? albo pirat?)
nagle doznałem zaszczytu zalogowania się"

po kilkunastu "podejściach" w końcu otrzymałem mailem "link aktywacyjny" - mail podpisany "Ekipa"
udało mi się wtedy zalogować

Bycie niezrozumianym przybliża mnie do Wielkiego Stwórcy LPS?

Awatar użytkownika
Krzysiu
Lokalizacja: Stałe zameldowanie w Szczecinie, czasowe w Toruniu – dążę do formy astralnej, żeby było efektywniej.
Kontaktowanie:

#4 Post autor: Krzysiu » 7 lis 2019, o 22:47

A, w sensie na forum? Uuu, to by bardzo brzydko o moderacji świadczyło.
Nie wiem, czy przybliża, ja tu tylko obrażam uczucia religijne…
Pasta et Bonum!
A poza tym uważam, że art. 196 kk jest niezgodny z art. 53 ust. 2 w związku z art. 25 ust. 2 Konstytucji…

Awatar użytkownika
blablabla

#5 Post autor: blablabla » 7 lis 2019, o 23:42

Wtrące się nieco, chociaż szczegółów nie znam. Może akceptacją rejestracji nie zajmuje się moderator, a "rejestrator" (forum (?)). W sensie Ojców Kościoła. Stąd być może opóźnienie?

W kwestii drugiej: U Pana/Pani wszystko jest zrozumiałe i niezrozumiałe zarazem. To byt w wymiarze wyższym niż Jego Dzieło człowiecze... Aby Dzieło owo mogło dostąpić zrozumienia Bytu Wyższego, musiałoby wspiąć się na wyżyny owego wymiaru, co z uwagi na ułomność natury Dzieła owego, może być niewykonalne. Ale wszystko w rękach (Mackach) Jego...

Awatar użytkownika
Pergi

#6 Post autor: Pergi » 8 lis 2019, o 08:33

Opóźnienie wynikało raczej z poczucia humoru Jego Mackowatości - w swej nieskończonej makaronowości jedną z macek przesuwał maile do "spamu" - tym samym badając moją wytrwałość w dążeniu do celu

Awatar użytkownika
Krzysiu
Kontaktowanie:

#7 Post autor: Krzysiu » 8 lis 2019, o 20:02

Nie, ja na wszelki wypadek obarczam winą moderatora – nie lubię się stawiać większym, to mnie stresuje, o…
Pasta et Bonum!

Awatar użytkownika
BialySzkwal

#8 Post autor: BialySzkwal » 8 lis 2019, o 22:28

Krzysiu pisze:
8 lis 2019, o 20:02
Nie, ja na wszelki wypadek obarczam winą moderatora – nie lubię się stawiać większym, to mnie stresuje, o…
Dzięki, wiedziałem, że mogę na Ciebie liczyć...
Krzysiu pisze:
7 lis 2019, o 22:47
A, w sensie na forum? Uuu, to by bardzo brzydko o moderacji świadczyło.
Nie wiem czy o moderacji, czy o administracji, czy o złośliwości urządzeń elektronicznych. Poprzednim razem forum "samo się" przełączyło na ręczną aktywację. :shock:
Pergi pisze:
7 lis 2019, o 13:56
Bądźcie pozdrowieni moi bracia i siostry (kuzyni, kuzynki, taowarzysze i towarzyszki)
W końcu po wielu wielu wielu próbach udało mi się dostąpić pierwszego cudu i doznałem łaski otrzymania maila od "Ekipy" (to chyba jakiś apostoł? albo pirat?)
nagle doznałem zaszczytu zalogowania się
RAMEN!
Witaj na pokładzie! Skąd jesteś? Jakimi drogami Cię wiatry do nas przywiały?

Ponieważ wydajesz się nie być botem - otrzymujesz pełne uprawnienia użytkownika forum. Znaczy się Twoje wszystkie posty będą od razu widoczne. Sprawdź proszę, jestem okrutnie ciekaw, czy to zadziałało.;)
Jeśli jednak jesteś botem, to gratuluję pomyślnego zaliczenia testu Turinga, proszę o niespamowanie i dalsze pisanie z sensem. Mieliśmy tu wcześniej duże problemy z niezbyt subtelnymi botami. ;)
Przez V NWBN strasznie się roztyłem...

Obrazek

Awatar użytkownika
blablabla

#9 Post autor: blablabla » 8 lis 2019, o 23:09

BialySzkwal pisze:
8 lis 2019, o 22:28
Poprzednim razem forum "samo się" przełączyło na ręczną aktywację. :shock:
No to właśnie chyba tak powinno być z punktu widzenia stosunku prawdopodobieństwa nowego człowieczego użytkownika do prawdopodobieństwa nowego bota w przypadku tego forum?

Onegdaj sam byłem ręcznie aktywowany przez samego Ojca, co przyjąłem nie tylko ze zrozumieniem, ale również z odczuciem spływającej łaski i ojcowskiego błogosławieństwa.

Awatar użytkownika
BialySzkwal

#10 Post autor: BialySzkwal » 8 lis 2019, o 23:17

blablabla pisze:
8 lis 2019, o 23:09
BialySzkwal pisze:
8 lis 2019, o 22:28
Poprzednim razem forum "samo się" przełączyło na ręczną aktywację. :shock:
No to właśnie chyba tak powinno być z punktu widzenia stosunku prawdopodobieństwa nowego człowieczego użytkownika do prawdopodobieństwa nowego bota w przypadku tego forum?
No właśnie nie, bo musisz się domyślać z kim masz do czynienia po samej nazwie użytkownika i adresie e-mail... I każdego bota ręcznie odrzucać.

Dlatego wolę automatyczną aktywację z ograniczonymi uprawnieniami. Po kilku pierwszych postach w kolejce moderacji widać, czy ktoś pisze z sensem, spamuje, czy wkleja losowe posty z innych forów (for?). A że do rejestracji potrzebna jest znajomośc naszej pięknej mowy i podstawowa wiedza o Pastafarianizmie, zamiast setek prymitywnych botów będzie trzeba wywalać tylko te ręcznie wpuszczone przez Polaków.

Obrazek

Awatar użytkownika
blablabla

#11 Post autor: blablabla » 9 lis 2019, o 00:44

BialySzkwal pisze:
8 lis 2019, o 23:17
Dlatego wolę automatyczną aktywację z ograniczonymi uprawnieniami. Po kilku pierwszych postach w kolejce moderacji widać, czy ktoś pisze z sensem, spamuje, czy wkleja losowe posty z innych forów (for?). A że do rejestracji potrzebna jest znajomośc naszej pięknej mowy i podstawowa wiedza o Pastafarianizmie, zamiast setek prymitywnych botów będzie trzeba wywalać tylko te ręcznie wpuszczone przez Polaków.
Racja, masz w tym temacie większe doświadczenie. Moje wnioskowanie oparte było jedynie na obserwacji nazw botów, które się tu pojawiały. A miałem wrażenie, że ich konstrukcja była w dużym stopniu podobnie "dziwna". Rozumiem Twoje podejście, bo nie jest to jednoznaczne kryterium.

Tym niemniej - jak już pisałem - ręczną aktywacją przez Ojca Kościoła, czułem niemal błogosławieństwo przy dostąpieniu zaszczytu dostępu do tego forum.

Awatar użytkownika
Pergi

#12 Post autor: Pergi » 9 lis 2019, o 09:40

Tak czy inaczej dostąpiłem zaszczytu zostania członkiem tego forum.
W kwestiach lokalizacyjnych mój byt cielesny zamieszkuje w Iławie, niecielesny natomiast w różnych lokalizacjach.

W kwestii formalnej (cielesny byt jest strasznym formalistą) gdzie wysłać oświadczenie o chęci przystąpienia do Kościoła?
Proszę mi wyjaśnić jak od Chrystusa miłującego ludzi i odkupującego ich grzechy, można dojść do największej korporacji która za grubą kasę sprzedaje IDEĘ ogólnodostępną (dodatkowo rości sobie prawa do wyłączności)

Awatar użytkownika
Krzysiu
Kontaktowanie:

#13 Post autor: Krzysiu » 9 lis 2019, o 09:46

Przyznaj się, po prostu nie jarzyłeś tak dobrze cyrylicy, żeby to na bieżącą przetwarzać… :ugeek:
Pasta et Bonum!

Awatar użytkownika
Pergi

#14 Post autor: Pergi » 9 lis 2019, o 12:37

Krzysiu pisze:
9 lis 2019, o 09:46
Przyznaj się, po prostu nie jarzyłeś tak dobrze cyrylicy, żeby to na bieżącą przetwarzać… :ugeek:
Ja w ogóle mało jarzę. Ale jestem dzięki temu szczęśliwszy :)

Poza tym dotknęła mnie dzisiaj Jego Macka, i zapragnąłem kupić kapelusz piracki. Z tego też natchnienia zrodziło się pytanie - w czym jeździć na motocyklu? Kapelusz może zwiać! Durszlak może spaść! Tyle wątpliwości a czasu tak mało
Proszę mi wyjaśnić jak od Chrystusa miłującego ludzi i odkupującego ich grzechy, można dojść do największej korporacji która za grubą kasę sprzedaje IDEĘ ogólnodostępną (dodatkowo rości sobie prawa do wyłączności)

Awatar użytkownika
BialySzkwal

#15 Post autor: BialySzkwal » 9 lis 2019, o 13:50

Pergi pisze:
9 lis 2019, o 12:37
Krzysiu pisze:
9 lis 2019, o 09:46
Ja w ogóle mało jarzę. Ale jestem dzięki temu szczęśliwszy :)
To chyba do mnie było alibi. ;)
Pergi pisze:
9 lis 2019, o 12:37
Poza tym dotknęła mnie dzisiaj Jego Macka, i zapragnąłem kupić kapelusz piracki. Z tego też natchnienia zrodziło się pytanie - w czym jeździć na motocyklu? Kapelusz może zwiać! Durszlak może spaść! Tyle wątpliwości a czasu tak mało
Jak na motorze to raczej w kasku. Pirackim - takim z Wesołym Rogerem. ;)
blablabla pisze:
9 lis 2019, o 00:44
Moje wnioskowanie oparte było jedynie na obserwacji nazw botów, które się tu pojawiały. A miałem wrażenie, że ich konstrukcja była w dużym stopniu podobnie "dziwna". Rozumiem Twoje podejście, bo nie jest to jednoznaczne kryterium.
W tym właśnie sęk - było ryzyko, że ktoś z Rodzeństwa wymyśli sobie jakąś "dziwną" nazwę (nawet rzeczonymi буквами) i przez to nie doczeka się aktywacji.
blablabla pisze:
9 lis 2019, o 00:44
Tym niemniej - jak już pisałem - ręczną aktywacją przez Ojca Kościoła, czułem niemal błogosławieństwo przy dostąpieniu zaszczytu dostępu do tego forum.
Tyle, że aktywacji może dokonywać też szeregowy moderator i wtedy cały mistycyzm szlag trafi.

Obrazek

Awatar użytkownika
Pergi

#16 Post autor: Pergi » 9 lis 2019, o 13:59

Czy kask z wesołym Rogerem to religijne nakrycie głowy?

Awatar użytkownika
Krzysiu
Kontaktowanie:

#17 Post autor: Krzysiu » 9 lis 2019, o 14:14

Zdecydowanie alibi do Cię!
Wszystko (w zdrowych granicach rozsądku związanych z zakazem propagowania czynów pedofilskich i/lub ustrojów totalitarnych) z Wesołym Rogerem jest religijne.
Pasta et Bonum!

Awatar użytkownika
Pergi

#18 Post autor: Pergi » 9 lis 2019, o 20:58

Czyli postanowione "wesoły Roger,"

Awatar użytkownika
Krzysiu
Kontaktowanie:

#19 Post autor: Krzysiu » 9 lis 2019, o 22:50

Czy to zdanie miało mieć jeszcze trochę, hm, siebie?
Pasta et Bonum!

Awatar użytkownika
Pergi

#20 Post autor: Pergi » 10 lis 2019, o 00:48

czemu miałoby mieć więcej "siebie"?
wszak więcej mnie w mnie już być nie może - a jeżeli "wesoły Roger" uzupełni moje uczucia braku religijnego nadzoru nedemną jeżdżacym na motocyklu, niechaj tak będzie

Awatar użytkownika
Krzysiu
Kontaktowanie:

#21 Post autor: Krzysiu » 10 lis 2019, o 02:36

Bo kończy się w cudzysłowie przecinkiem, za to nie ma czasownika? :P
Pasta et Bonum!

Awatar użytkownika
Pergi

#22 Post autor: Pergi » 10 lis 2019, o 09:32

Krzysiu pisze:
10 lis 2019, o 02:36
To dlatego, że piszę na malutkiej klawiaturze, poza tym interpunkcja i ortografia to wymysł innych religii. Dzięki temu jestem bliżej Jego Mackowatości (przynajmniej tak myślę).

Awatar użytkownika
BialySzkwal

#23 Post autor: BialySzkwal » 10 lis 2019, o 12:03

Pergi pisze:
10 lis 2019, o 09:32
Krzysiu pisze:
10 lis 2019, o 02:36
To dlatego, że piszę na malutkiej klawiaturze, poza tym interpunkcja i ortografia to wymysł innych religii. Dzięki temu jestem bliżej Jego Mackowatości (przynajmniej tak myślę).
Dzień dobry Panie Pergi, jestem Pułkownik Hans Landa z RJP... ;)

Obrazek

Awatar użytkownika
Pergi

#24 Post autor: Pergi » 10 lis 2019, o 18:02

BialySzkwal pisze:
10 lis 2019, o 12:03
Dzień dobry Panie Pergi, jestem Pułkownik Hans Landa z RJP... ;)
[/quote]

nigdy nie lubiłem pułkownika Hansa Landa, lubiłem za to Izraelitę Eliego Roth'a

Awatar użytkownika
Krzysiu
Kontaktowanie:

#25 Post autor: Krzysiu » 10 lis 2019, o 19:29

Dzień dobry, Panie Pułkowniku! Każda apostrofa w środku zdania jest wtrąceniem, więc wymaga obustronnego wydzielenia jej przecinkiem…
Pasta et Bonum!

Awatar użytkownika
BialySzkwal

#26 Post autor: BialySzkwal » 11 lis 2019, o 12:29

Krzysiu pisze:
10 lis 2019, o 19:29
Dzień dobry, Panie Pułkowniku! Każda apostrofa w środku zdania jest wtrąceniem, więc wymaga obustronnego wydzielenia jej przecinkiem…
Heil Miodek! ;)

Obrazek

Awatar użytkownika
Krzysiu
Kontaktowanie:

#27 Post autor: Krzysiu » 12 lis 2019, o 10:32

Tak trzeba żyć…
Pasta et Bonum!

Awatar użytkownika
Pergi

#28 Post autor: Pergi » 12 lis 2019, o 12:42

Krzysiu pisze:
12 lis 2019, o 10:32
Tak trzeba żyć…
Niestety nie zgodzę się - ortografia nie jest czymś niezbędnym do życia - jest pomocna i tak dalej, ale nie jest czymś niezbędnym.
Poza tym kto zadecydował o tym, że słowo "dół" jest lepsze niż "duł", albo "wódka" jest lepsza od "wudki"?

Awatar użytkownika
blablabla

#29 Post autor: blablabla » 12 lis 2019, o 16:31

Najciekawiej gdy językoznawca broni (np. w słowniku) formy, którą wcześniej krytykował jako niepoprawną.
Tylko dlatego, że ta niepoprawna się rozpowszechniła. Jest to dobry przykład na trwałość i jakość podstaw ideologii.

Awatar użytkownika
Krzysiu
Kontaktowanie:

#30 Post autor: Krzysiu » 13 lis 2019, o 20:34

Ech, niemal stulecie minęło, a „Nuż w bżuhu” wciąż Was, młodych, kusi…
Pasta et Bonum!

Odpowiedz

Wróć do „Przywitaj się”