Ahoj Kluski Nieleniwe!

przywitaj się jak Pirat z Piratem! Arggg!
Odpowiedz
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Misiek_2oo

Ahoj Kluski Nieleniwe!

#1 Post autor: Misiek_2oo » 23 lip 2018, o 23:20

Cześć Wam!
Już spory kawałek czasu temu dotknęła mnie Jego makaronowa macka, ale dopiero niedawno uświadomiłem sobie ten fakt. W codzienności przepełnionej swobodną interpretacją fundamentalizmu religijnego, poprawnością polityczną, płaskoziemcami/niebocentrykami, miłością do bliźniego "aż ostatnia koszula spadnie z niego" naprawdę dobrze jest wiedzieć, że są jeszcze osoby, które - dzięki Jego Makaronowatośći rzecz jasna - potrafią demonstrować otwartość umysłu w tak pozytywny sposób zachowując przy tym zdrowe relacje międzyludzkie.
Miałem chęć spotkać się z Wami na najbliższym zlocie, ale trochę mi się plany pokrzyżowały, więc poczekam na inną okazję. Może w moim lubelskim pojawi się jakaś aktywność,
Zatem witam wszystkich. Ramen.
:)

Awatar użytkownika
doradora

Re: Ahoj Kluski Nieleniwe!

#2 Post autor: doradora » 24 lip 2018, o 07:45

Cześć! Miło Cię widzieć wśród nas!
Bardzo szkoda, że nie zobaczymy się na zlocie. Poznałbyś dużo świetnych ludzi.
Odnośnie lubelskiego, to nic nie szkodzi na przeszkodzie, żebyś sam rozpoczął aktywność :)

Awatar użytkownika
Naczelny_Przełożony
Administrator

#3 Post autor: Naczelny_Przełożony » 24 lip 2018, o 12:43

ARGHHH!
Witamy Cię na pokładzie... :)

Dokładnie, tak jak pisze doradora. Może chciałbyś spróbować sam zorganizować spotkanie? Wystarczy wyznaczyć miejsce i termin, a my zajmiemy się promocją wydarzenia. W ten sposób będziesz miał okazję poznać Pastafarian z Twojej okolicy. Co Ty na to?

RAmen! :)
----------
Naczelny Przełożony, Radny, Ojciec Założyciel, Przełożony gminy, Wielebny/Pastar
Piotr :)

Dodatkowo magister, prezes :)

Awatar użytkownika
Misiek_2oo

#4 Post autor: Misiek_2oo » 25 lip 2018, o 22:57

Kusząca propozycja :D Póki co muszę spasować z realizacją tego pomysłu, nie tyle z powodu "prowincjonalności" mojego miejsca zamieszkania, lecz bardziej z powodu hmmm, oczekiwania na rozwój prywatnych spraw. Może to byłby jeden ze sposobów na jakiś krok do przodu w tych "sprawach". Na razie obejdę się smakiem... ale dzięki za propozycję pomocy :)

Awatar użytkownika
BialySzkwal

#5 Post autor: BialySzkwal » 27 lip 2018, o 15:47

Achoj!
Misiek_2oo pisze:
25 lip 2018, o 22:57
bardziej z powodu hmmm, oczekiwania na rozwój prywatnych spraw. Może to byłby jeden ze sposobów na jakiś krok do przodu w tych "sprawach".
No to mnie zaciekawiłeś...
Obrazek

Stwórca wybacza, Darwin nie.

Darwin to pamiętliwy d**ek.

Awatar użytkownika
Misiek_2oo

#6 Post autor: Misiek_2oo » 10 sie 2018, o 21:04

A to już temat nie na słowo pisane, do tego potrzebne jest piwo, lub dwa, lub więcej... ;)

Odpowiedz

Wróć do „Przywitaj się”