Pastafarianizm a rozwój duchowy

wszelkie tematy, pytania i rozważania związane z Wiarą w Latającego Potwora Spaghetti i Nami Pastafarianami.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
doradora

Re: Pastafarianizm a rozwój duchowy

#61 Post autor: doradora » 4 gru 2018, o 23:57

może mi ktoś powiedzieć o czym karva jest ten wątek? toż to jakiś hyde park, a zaczęło się tak dobrze, od dupkowatości działań pastafarianina wojującego...

Awatar użytkownika
Krzysiu
Lokalizacja: Stałe zameldowanie w Szczecinie, czasowe w Toruniu – dążę do formy astralnej, żeby było efektywniej.
Kontaktowanie:

#62 Post autor: Krzysiu » 5 gru 2018, o 00:31

Widzisz, Córko, wszak tym właśnie jest pastafariański rozwój duchowy… ;)
Pasta et Bonum!
A poza tym uważam, że art. 196 kk jest niezgodny z art. 53 ust. 2 w związku z art. 25 ust. 2 Konstytucji…

Awatar użytkownika
Morinna
Kontaktowanie:

#63 Post autor: Morinna » 5 gru 2018, o 15:10

Siostro kochana to co w tytule o rozwoju duchowym Pastafarian xD a że nie mamy nakazu jak on ma wyglądać lub do czego dążyć to wygląda ten wątek jak wygląda xD
Martyna --> siostra miejscowa z miejsca gdzie mieliśmy co roczny zlot I-IV(od 1 do 4) :) oraz Poznań <3 i PG w nim

https://in-world-morinna.blogspot.com/

Awatar użytkownika
cpt_Magnus_de_Savarro
Kontaktowanie:

#64 Post autor: cpt_Magnus_de_Savarro » 5 gru 2018, o 15:54

Ech, Widzę że chocholi taniec śmieszków heheszków wciąż wśród piratów silny. Wszystek Potwora w sercu wyciągają w kubryku, ale banderę wyciągają z Sartre'a, żagle zaś rozciągają z krzyżami czy A wielkim. Chwała Potworowi, że nic mnie nie minęło :)

Tedy widzę wyłożę rzecz moją- na mojej mapie, pod X, leży pojąć kim jestem i przeglądać się w świecie jako w zwierciadle. Iżbym nie wiedział czy na moją alpaczą wełnę patrzę czy na szal ze mnie. Chwalebnym jest odnaleźć taką drogę, która hardym cię uczyni jako srebro i takoż czystym. Iżby świat kochał mnie tak, by pragnął *być* mną. Jeśli już pławimy się w postmodernistycznym bezładzie.
ESURIENTE NUMQUAM

-------------------------

Za każdym razem gdy głębia wypluwa mnie na brzeg, jest w kelpie mniej mnie, a więcej jej.

FrankAlobe
Kontaktowanie:

Pastafarianizm a rozwoj duchowy

#65 Post autor: FrankAlobe » 28 mar 2019, o 13:34

"Rozwój duchowy" - nie ma czegoś takiego

Temat tylko dla samodzielnie myslących.

Jeżeli się nie zgadzasz to podaj definicję.
Ostatnio zmieniony 28 mar 2019, o 14:20 przez BialySzkwal, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: blędne kodowanie polskich znaków

Awatar użytkownika
Krzysiu
Lokalizacja: Stałe zameldowanie w Szczecinie, czasowe w Toruniu – dążę do formy astralnej, żeby było efektywniej.
Kontaktowanie:

#66 Post autor: Krzysiu » 28 mar 2019, o 20:26

Rozwój duchowy jest dążeniem do lepszej wersji siebie, o.
Pasta et Bonum!
A poza tym uważam, że art. 196 kk jest niezgodny z art. 53 ust. 2 w związku z art. 25 ust. 2 Konstytucji…

Odpowiedz

Wróć do „Kwestia wiary”