KOD

tam gdzie już Makaron nie dominuje, ale zawsze jest mile widziany.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Wujek_Dobra_Rada

Re: KOD

#31 Post autor: Wujek_Dobra_Rada » 26 lut 2018, o 10:05

BialySzkwal pisze:
26 lut 2018, o 07:46
Wujek_Dobra_Rada pisze:
25 lut 2018, o 21:01
BialySzkwal pisze:
25 lut 2018, o 18:19

Ale zauważyłeś, że odpowiadasz na ponad 2-letni post? ;)
No i ?
A to zależy już tylko od motywacji która Cię do tego skłoniła. Zrób z tą informacją co chcesz. ;)
Dokładam swoją opinie do tematu. Forum jakby zamarło i próbuję trochę je ożywić.

Awatar użytkownika
Empelon

#32 Post autor: Empelon » 26 lut 2018, o 13:29

Wujek_Dobra_Rada pisze:Kodziarze to sympatycy PO, to jak mieli protestować przeciwko swoim ?
Za PO to chyba jeszcze KOD-u nie było. Bo też i nie było takiej skali łamania konstytucji/prawa/demokracji.
Demokracja to nie jest stan zero-jedynkowy (jest idealna albo nie ma jej wcale).
Niech Wasz makaron zawsze będzie gorący a piwo zimne.

Awatar użytkownika
Pablo-28

#33 Post autor: Pablo-28 » 27 lut 2018, o 22:35

BialySzkwal pisze:
jakby popatrzeć to generalnie odgrzebuje same kotlety ;)

Polityka może tylko poróżnić ludzi i lepiej tego tematu nie poruszać. Za PO Nas nie zarejestrowali to tym bardziej za PiS-u tego nie zrobią. Bo byśmy kk zaszkodzili. :lol:
A tak juz poza wszystkim to można zauważyć pewna dziwną prawidłowość - jak tylko krytykujesz PiS to już jesteś - "kodziarzem", "POwcem" itd. Tak jakby w tym kraju były tylko 2 opcje ...

wujek daj sobie na luzik ;)
https://www.facebook.com/rekodzielnia.szydelkownia/

Polecam tym, którzy by chcieli fajne rzeczy z włóczki

Awatar użytkownika
Wujek_Dobra_Rada

#34 Post autor: Wujek_Dobra_Rada » 28 lut 2018, o 12:29

Pablo-28 pisze:
27 lut 2018, o 22:35
BialySzkwal pisze:
jakby popatrzeć to generalnie odgrzebuje same kotlety ;)

Zauważ że na tym forum jest aktywnych 5-6 osób, zakładanie na siłę nowych tematów o "dupie marynie" jest bez sensu. Skoro dany temat nie jest zamknięty to oznacza otwartą dyskusję i można dalej w nim pisać. To że temat jest założony 2 lata temu ma oznaczać iż nowi nie mogą w nim pisać ?

Założe nowy temat o KODzie to zaraz ktoś wyskoczy że już jest taki temat i po co nowy zakładam. Udzielam się również na innych forach, wcale nie muszę tu pisać skoro to problematyczne.

Awatar użytkownika
BialySzkwal

#35 Post autor: BialySzkwal » 28 lut 2018, o 16:42

Wujek_Dobra_Rada pisze:
28 lut 2018, o 12:29
Zauważ że na tym forum jest aktywnych 5-6 osób, zakładanie na siłę nowych tematów o "dupie marynie" jest bez sensu. Skoro dany temat nie jest zamknięty to oznacza otwartą dyskusję i można dalej w nim pisać. To że temat jest założony 2 lata temu ma oznaczać iż nowi nie mogą w nim pisać ?

Założe nowy temat o KODzie to zaraz ktoś wyskoczy że już jest taki temat i po co nowy zakładam. Udzielam się również na innych forach, wcale nie muszę tu pisać skoro to problematyczne.
W pełni się zgadzam, że założenie nowego tematu tylko po to, żeby napisać, że KOD to PO, byłoby bez sensu. ;) Podobnie bez sensu jest zakładanie tematów o "d. marynie". Forum IMHO ma służyć do wymiany informacji, nie do "bycia aktywnym".

Nie ma też u nas zasady "nieodgrzewania kotletów", ale jeśli liczyłeś na dalszą dyskusję na temat KODu, to wiek posta na który odpowiadasz może mieć sporą korelację z uzyskanym merytorycznym odzewem.

Dlatego zwróciłem Ci uwagę na wiek dyskusji - żebyś nie czuł się zignorowany, jeśli nie doczekasz się odpowiedzi. Nie żeby Ci odmawiać prawa do wypowiadania się.
Obrazek

Stwórca wybacza, Darwin nie.

Darwin to pamiętliwy d**ek.

Awatar użytkownika
Wujek_Dobra_Rada

#36 Post autor: Wujek_Dobra_Rada » 28 lut 2018, o 20:11

BialySzkwal pisze:
28 lut 2018, o 16:42
Wujek_Dobra_Rada pisze:
28 lut 2018, o 12:29

W pełni się zgadzam, że założenie nowego tematu tylko po to, żeby napisać, że KOD to PO, byłoby bez sensu. ;) Podobnie bez sensu jest zakładanie tematów o "d. marynie". Forum IMHO ma służyć do wymiany informacji, nie do "bycia aktywnym".

Nie ma też u nas zasady "nieodgrzewania kotletów", ale jeśli liczyłeś na dalszą dyskusję na temat KODu, to wiek posta na który odpowiadasz może mieć sporą korelację z uzyskanym merytorycznym odzewem.

Dlatego zwróciłem Ci uwagę na wiek dyskusji - żebyś nie czuł się zignorowany, jeśli nie doczekasz się odpowiedzi. Nie żeby Ci odmawiać prawa do wypowiadania się.
Forum które nie jest aktywne umiera, znam to, bo już nie jedno na którym się udzielałem umarło z powodu braku aktywności. Zobacz na ilość postów które się pojawiały na początku tego forum oraz ilość osób udzielających się i na to samo aktualnie. Większa ilość nowych tematów i postów to Twoje. Rozkręcasz to forum jako jeden z nielicznych.

Awatar użytkownika
Pablo-28

#37 Post autor: Pablo-28 » 1 mar 2018, o 18:34

Wujek_Dobra_Rada pisze:
28 lut 2018, o 20:11
Forum które nie jest aktywne umiera, znam to, bo już nie jedno na którym się udzielałem umarło z powodu braku aktywności.
Przypadek? Nie sądzę ! ;)
Wujek_Dobra_Rada pisze:
28 lut 2018, o 20:11
Zobacz na ilość postów które się pojawiały na początku tego forum oraz ilość osób udzielających się i na to samo aktualnie
A teraz już tak na poważnie. Będąc również na różnych forach o różnej tematyce zauważam jedną prawidłowość - większość "przestawiło" się na FB. Tam można dotrzeć do szerszej grupy ludzi, no i łatwiej z smartfonika rzucic post lub przeczytać co tam nowego.
łatwiej tworzyć wydarzenia i istnieje szansa, że większa ilość ludzi zobaczy funpage. Może kogoś wtedy dotknie macka jego makaronowatości.

No i trudno się spodziewać, że po 2 latach temat nadal będzie żył (bo jak kod zrobił się mało aktualny :lol: )

Awatar użytkownika
Asia

#38 Post autor: Asia » 5 mar 2018, o 15:09

Tylko że nie wszyscy chcą mieć konto na fb, a nawet jeśli mają z przyczyn organizacyjnych, to mogą nie chcieć pisać. Jeśli fb nie spodoba się profil, to go wykasuje i miesiące czy lata zbierania dyskusji i ludzi, pójdzie do śmieci. Już nie mówię o znalezieniu starej dyskusji na fb i o tym że większość rozmów tam jest płytkich. Jak raz rzuciliśmy prośbę o pomysły na piracką wioskę na Woodstocku, to co jeden pomysł, to głupszy.

Awatar użytkownika
BialySzkwal

#39 Post autor: BialySzkwal » 5 mar 2018, o 20:54

Pablo-28 pisze:
1 mar 2018, o 18:34
Będąc również na różnych forach o różnej tematyce zauważam jedną prawidłowość - większość "przestawiło" się na FB.
Przekonałeś mnie, że trzeba forum reanimować nawet jeśli ma to oznaczać podejmowanie działań zmierzających wyłącznie do aktywizacji społeczności. :P
Asia pisze:
5 mar 2018, o 15:09
Tylko że nie wszyscy chcą mieć konto na fb, a nawet jeśli mają z przyczyn organizacyjnych, to mogą nie chcieć pisać. Jeśli fb nie spodoba się profil, to go wykasuje i miesiące czy lata zbierania dyskusji i ludzi, pójdzie do śmieci. Już nie mówię o znalezieniu starej dyskusji na fb i o tym że większość rozmów tam jest płytkich. Jak raz rzuciliśmy prośbę o pomysły na piracką wioskę na Woodstocku, to co jeden pomysł, to głupszy.
👍
Obrazek

Awatar użytkownika
Pablo-28

#40 Post autor: Pablo-28 » 6 mar 2018, o 19:21

Zarówno Asia jak i Biały macie rację. Wasze argumenty są dla mnie jasne i czytelne i wiadome od początku. Jak widać sam udzielam się w różnych tematach, żeby podtrzymać dyskusję.
Uwagi odnośnie FB są jedynie moją obserwacją z bytowania na różnych forach.

Sam dopiero wciągam się w działalność KLPS ogarniając bytowanie na forum jak i na FB.

Aczkolwiek informacje o spotkaniach są tylko na FB, a nie na forum (jak np. spotkanie we Wrocławiu 09.03.) ;)

Awatar użytkownika
BialySzkwal

#41 Post autor: BialySzkwal » 6 mar 2018, o 23:03

Pablo-28 pisze:
6 mar 2018, o 19:21
Aczkolwiek informacje o spotkaniach są tylko na FB, a nie na forum (jak np. spotkanie we Wrocławiu 09.03.) ;)
Są też na głównej.
Obrazek

Awatar użytkownika
Krzysiu
Kontaktowanie:

#42 Post autor: Krzysiu » 7 mar 2018, o 21:56

A Toruńskie na Toruńskiej8-)
Pasta et Bonum!

Awatar użytkownika
Pablo-28

#43 Post autor: Pablo-28 » 7 mar 2018, o 23:01

BialySzkwal pisze:
6 mar 2018, o 23:03
Są też na głównej.
Na głównej powiadasz?

Ostatni post w dziale - Dolnosląskie - 2016 :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
doradora

#44 Post autor: doradora » 8 mar 2018, o 07:44

Pablo, kliknąłeś w linka? chodzi o stronę kościoła, nie o główną stronę forum :P

Awatar użytkownika
Pablo-28

#45 Post autor: Pablo-28 » 8 mar 2018, o 23:34

Tak kliknąłem. I tam dalej nie znalazłem tego czego szukałem. A na FB jest jako wydarzenie.
Naprawdę nie przekonujcie mnie do czegoś co jest dla mnie oczywiste - odnośnie forum. Aczkolwiek stwierdzam tylko fakt, że sporo rzeczy przeniosło się na FB.
Znak czasu :)

Awatar użytkownika
doradora

#46 Post autor: doradora » 9 mar 2018, o 07:39

Pablo, daj proszę linkę do tej informacji o dolnośląskim, nie mogę tego znaleźć

Awatar użytkownika
BialySzkwal

#47 Post autor: BialySzkwal » 11 mar 2018, o 01:28

Pablo-28 pisze:
8 mar 2018, o 23:34
Tak kliknąłem. I tam dalej nie znalazłem tego czego szukałem. A na FB jest jako wydarzenie.
To niedobrze. Znaczy mamy problemy z przepływem informacji...
Teraz to po herbacie, ale w przyszłości warto zgłaszać takie problemy do biura KLPS.

[EDIT]
doradora pisze:
9 mar 2018, o 07:39
Pablo, daj proszę linkę do tej informacji o dolnośląskim, nie mogę tego znaleźć
Info na FB: https://www.facebook.com/events/1836870036611977/
Ostatni post na podforum Dolnośląskim: viewtopic.php?f=7&p=8822#p8822
Obrazek

Awatar użytkownika
Pablo-28

#48 Post autor: Pablo-28 » 11 mar 2018, o 17:10

BialySzkwal pisze:
11 mar 2018, o 01:28
To niedobrze. Znaczy mamy problemy z przepływem informacji...
Toteż mówię, że na FB znajdziesz szybciej, skomentujesz, odpowiesz. Dodasz szybkie info na parę godzin przed (tak jak to akurat nieszczęśliwie miało miejsce w tym przypadku) o chorobie i zmianie terminu spotkania. Jedno nie wyklucza drugiego i może się wspierać. :)

Awatar użytkownika
Asia

#49 Post autor: Asia » 13 mar 2018, o 14:24

Dawno, dawno temu prosiłam, aby przełożeni wrzucali na forum informacje o spotkaniach, niestety bez odzewu. Tak to jest, że np. w takiej Wa-wie potrafią mianować sobie pełno wielebnych, łącznie z takim od planszówek, ale nie potrafią przeznaczyć 2 minut na wklejenie info na forum.

Awatar użytkownika
doradora

#50 Post autor: doradora » 14 mar 2018, o 08:15

no niestety, dla niektórych forma forum stała się przestarzała i reagują na nią z niezrozumiałą agresją...
przydałaby się osoba, która zapanowałaby nad harmonogramami spotkań i wrzucała informacje o nich w różne miejsca, pogadam z OZ i jeśli nie przerośnie mnie ogrom internetów to się tym zajmę

Awatar użytkownika
BialySzkwal

#51 Post autor: BialySzkwal » 14 mar 2018, o 13:06

Asia pisze:
13 mar 2018, o 14:24
Tak to jest, że np. w takiej Wa-wie potrafią mianować sobie pełno wielebnych, łącznie z takim od planszówek, ale nie potrafią przeznaczyć 2 minut na wklejenie info na forum.
Jakby co, to ja jestem z Królewca.
doradora pisze:
14 mar 2018, o 08:15
no niestety, dla niektórych forma forum stała się przestarzała i reagują na nią z niezrozumiałą agresją...
Z tą agresją mnie zaskoczyłaś. Poważnie?
Obrazek

Awatar użytkownika
doradora

#52 Post autor: doradora » 14 mar 2018, o 13:10

tak BialySzkwal, są tacy, którzy reagują z niezrozumiałą zupełnie agresją na słowo forum, nie umiem nawet znaleźć porównania do innej dziedziny
tak, jakby wejście na forum było dla nich jak wejście członka ONRu do meczetu

Awatar użytkownika
Empelon

#53 Post autor: Empelon » 14 mar 2018, o 13:12

doradora pisze:tak, jakby wejście na forum było dla nich jak wejście członka ONRu do meczetu
Bo są wyznania facebookowego. ;)
Niech Wasz makaron zawsze będzie gorący a piwo zimne.

Awatar użytkownika
BialySzkwal

#54 Post autor: BialySzkwal » 14 mar 2018, o 13:32

doradora pisze:
14 mar 2018, o 13:10
tak BialySzkwal, są tacy, którzy reagują z niezrozumiałą zupełnie agresją na słowo forum, nie umiem nawet znaleźć porównania do innej dziedziny
tak, jakby wejście na forum było dla nich jak wejście członka ONRu do meczetu
Heh, ciężko mi zrozumieć taką eskalację - choć sam na propozycję skorzystania z FB reaguję jak ortodoksyjny rabin częstowany słoniną... ;)
Empelon pisze:
14 mar 2018, o 13:12
Bo są wyznania facebookowego. ;)
Ciekawe, czy w FS jest filtrowany ruch do FB? ;)
Obrazek

Odpowiedz

Wróć do „Offtopic”