Trzaskowski... ehh...

tam gdzie już Makaron nie dominuje, ale zawsze jest mile widziany.
Odpowiedz
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Naczelny_Przełożony
Administrator

Trzaskowski... ehh...

#1 Post autor: Naczelny_Przełożony » 23 lis 2017, o 16:12

Trzaskowski jako jeden z ministrów MAiC był odpowiedzialny za decyzję w sprawie rejestracji KLPS.

Teraz mówi: "Wkurzają mnie ci, którzy mają Boga na ustach, a nie w sercu"

Czyżby się nawrócił?

Jako Pastafaranie mówimy:

Chcesz być członkiem naszej wspólnoty? Tak?
Super, jesteś Pastafarianinem!
Nie musisz składać żadnych oświadczeń woli!
Wystarczy, że nosisz Potwora w sercu!

A tak nas serio, rzygać mi się chcę od tej hipokryzji.
Szkoda, że nie mogę znaleźć wypowiedzi na temat naszego Kościoła, kiedy był jeszcze ministrem... ehh

https://wiadomosci.wp.pl/trzaskowski-wk ... 738415233v
----------
Naczelny Przełożony, Radny, Ojciec Założyciel, Przełożony gminy, Wielebny/Pastar
Piotr :)

Dodatkowo magister, prezes :)

Awatar użytkownika
Naczelny_Przełożony
Administrator

Re: Trzaskowski... ehh...

#2 Post autor: Naczelny_Przełożony » 23 lis 2017, o 16:23

Ok, znalazłem jeden wywiad: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... rowac.html

"Wszyscy eksperci, którzy analizują ustawę, stwierdzają, że jest to parodia"
Kłamca... Ciekawe jacy eksperci? Nikt zam takiej ekspertyzy nie przedłożył. Wręcz przeciwnie.
Nie mówimy tutaj o Religioznawcach z UJ, bo ich ekspertyzę znamy i się uśmiechamy... :)
----------
Naczelny Przełożony, Radny, Ojciec Założyciel, Przełożony gminy, Wielebny/Pastar
Piotr :)

Dodatkowo magister, prezes :)

Awatar użytkownika
Morinna
Kontaktowanie:

#3 Post autor: Morinna » 23 lis 2017, o 18:31

To takie głupie jak ktoś mówi, że jest taki za tradycjami i mimo iż tradycja się nie sprawdza to i tak usilnie twierdzi, że tradycje należy pielęgnować. Świat się zmienia i ewoluuje jedne tradycje wypierają inne. Albo te tradycje ulegają modyfikacji.
Martyna --> siostra miejscowa z miejsca gdzie mieliśmy co roczny zlot I-IV(od 1 do 4) :) oraz Poznań <3

https://in-world-morinna.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Asia

#4 Post autor: Asia » 24 lis 2017, o 09:25

Jak tak słucham o wspólnym kandydacie Trzaskowskim, to współczuję Warszawiakom kandydatów. Bo ja nadal pamiętam że Trzaskowski i Boni zasiadali na ministerialnym stołku, gdy rozpatrywano nasz wniosek o rejestrację.

Awatar użytkownika
Empelon

#5 Post autor: Empelon » 24 lis 2017, o 10:35

A ja pamiętam, że jak tylko padło nazwisko Trzaskowskiego, że będzie ministrem, to w którejś TV dostał pytanie o rejestrację KLPS (to było akurat po jakiejś wygranej rozprawie) i chociaż słabo znał sprawę, to powiedział, że trzeba zrobić wszystko aby nie zarejestrować. Smutne.

PO rozdzierało szaty jak rząd PiS nie publikował wyroków TK twierdząc, że to nie są wyroki - chociaż nie mieli żadnych kompetencji aby ustalać czy wyrok jest wyrokiem czy nie. Ale wcześniej PO odmawiało rejestracji KLPS (mimo, że wszystkie prawne warunki do rejestracji były spełnione) - twierdząc, że to nie jest Kościół, chociaż też do tego nie mieli kompetencji. To ja się pytam - czym różni się uzurpowanie sobie prawa do decydowania, że wyrok nie jest wyrokiem od uzurpowania sobie prawa do decydowania, że Kościół nie jest Kościołem?
Niech Wasz makaron zawsze będzie gorący a piwo zimne.

Odpowiedz

Wróć do „Offtopic”