Potworne kolczyki

miejsce, gdzie możesz podzielić się w jaki sposób stworzyć wizerunek Jego Makaronowatości.
Odpowiedz
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Asia

Potworne kolczyki

#1 Post autor: Asia » 18 maja 2014, o 16:36

Przedstawiam moje kolczyki.

Aby je wykonać potrzebujemy 4 koraliki o średnicy 8mm na pulpety, 4 koraliki 2mm na oczy, oraz drut srebrny 0,3mm na makarony. W pierwszej kolejności oczy nawlekłam na druciki długości około 5 cm, zakręciłam końcówki aby oczy trzymały się w miejscu. Następnie druciki w odległości około centymetra skręciłam kilka razy ze sobą tak aby oczy trzymały się stabilnie. Odgięłam druciki na bok i nawlekłam koraliki pulpety. Potem to już tylko owijanie drucików wokół pulpetów, dodatkowo owinęłam po 3 druciki wokół pulpetów aby przedstawiały pokręcony makaron. Każda końcówka druciku została wyprowadzona równomiernie wokół, tak aby przedstawiały końcówki nitek makaronów.

A tu efekt końcowy:

Obrazek

Awatar użytkownika
Fuś

Re: Potworne kolczyki

#2 Post autor: Fuś » 19 maja 2014, o 16:12

Piękne. Planujesz może wykonanie dalszych celem sprzedaży mniej manualnie uzdolnionym Pastafarianom i Pastafariankom?
A ty siej, a nuż coś wyrośnie.

Awatar użytkownika
Asia

Re: Potworne kolczyki

#3 Post autor: Asia » 19 maja 2014, o 16:38

Nie myślałam o tym. Na chwilę obecną pracuję nad Potworem na przystanek woodstock więc może tak bliżej jesieni zastanowię się, jest już jedna Pastafarianka która też byłaby zainteresowana kolczykami. Pomysł na nie miałam już dawno, dopiero wyjazd na rozprawę w końcu mnie zmobilizował do działania.

Odpowiedz

Wróć do „Zrób swojego Potwora”