Woodstock 2015

Organizacja wioski Pastafarian na Woodstocku. Organizatorami imprezy są: , Joanna Lewandowska (Asia)- joanna.lewandowicz@kosciol-sspaghetti.pl
Odpowiedz
Wiadomość
Autor
BlackRosa

Woodstock 2015

#1 Post autor: BlackRosa » 16 sty 2015, o 11:56

Drodzy Pastafarianie!

Jestem nowa na Froum, ale niekoniecznie nowa w wierze!

Tak dogrzebałam sie do wątków z poprzednich lat i powiedzcie mi czemu nie postaracie się o oficjalną wioskę na PW na wzgórzach ASP? Od 4 lat jestem członkem Pokojowego Patrolu, mam kontakty w Fundacji, dwa lata byłam w grupie ogarniajacej ASP, moge popytać, poszukać, dowiedzieć się. Ale skoro jest wioska superbohaterów to dlaczego nie miało by byc wioski Pastafarian?? Tylko wtedy musicie tam już prowadzić jakieś zajęcia, coś robić kreatywnego ale nie sadzę, by był z tym problem, przecież można nawet warsztaty wyrobu domowego makaronu zrobić :):) Opcji jest całe mnóstwo, trzeba tylko chęci.

Pytanie do straszych braci i sióstr, bo być może podejmowane byłby juz próby, o czym ja oczywiscie nie mam pojęcia:)

Peace Yo!

Awatar użytkownika
Asia

Re: Woodstock 2015

#2 Post autor: Asia » 16 sty 2015, o 13:03

Na razie ze strony Pastafarian byliśmy zbyt małą grupą, no i byliśmy przekonani że bez rejestracji nie da rady. Na poprzednim Woodstocku była u nas dwójka osób z Pokojowego patrolu i mówili coś o opcjach utworzenia wioski, choć akurat nie na obszarze ASP.
Jest to temat do przemyślenia, ale nadal samych Pastafarian jest mało, musielibyśmy uzgodnić wspólne "wioskowanie" z futrzakami i kucami.

Wyrób makaronu to jednak zajęcie wymagające czystości. Dwa lata temu chciałam zrobić warsztaty robienia Potworów z masy solnej, zrobiłam tej masy jakieś 6 kilo, niestety zakończyło się na tym iż osoba która się zadeklarowała zajęcia prowadzić, balowała i sprawę olała.

Tak czy inaczej jest to sprawa do dalszej dyskusji, a żadne potajemne rozmowy nie były prowadzone.

BlackRosa

#3 Post autor: BlackRosa » 16 sty 2015, o 14:36

To zupenie nie chodzi o potajemne rozmowy.

Po prostu to jest jak najbardziej do załatwienia, nie wiem jak jest droga oficjalna i warunki ale jak najbardzoej moglibyście mieć swoje stoisko na wzgórzach ASP, tylko fakt do tego potrzeba ludzi poważnych, ale to co promujecie, wasze postulaty znalazłby wielu zainteresowanych i myślę, że warto z tym wyjśc do ludzi. Po prostu.

Pomyśl jak można by to zorganizować, czy w ogóle macie chęći może jednak jakby poszukac to by sie znaleźli poważni ludzie:)

Jak coś służę pomocą:)

Awatar użytkownika
pbz

#4 Post autor: pbz » 16 sty 2015, o 22:07

Jeśli będę mógł jechać, to bardzo chętnie coś zorganizuję. Jakiekolwiek warsztaty. Poszukam jakichś może o tematyce pirackiej. Z tym, że nawet jak będę mógł, to pewnie na dzień, max dwa.
--
paweł ziemba

Awatar użytkownika
Asia

#5 Post autor: Asia » 11 mar 2015, o 22:30

Ktoś już może zarezerwował sobie wolne i się wybiera?

aircat

#6 Post autor: aircat » 6 kwie 2015, o 12:49

Ja zapewne w tym roku znowu się objawię lecz tym razem zabiorę więcej bannerków do zadaszenia.
Wypadałoby w tym roku z większym profesjonalizmem wioskę ogarnąć, więc przydałaby się ogólna koncepcja by wiedzieć jakie materiały będą potrzebne.

Awatar użytkownika
Asia

#7 Post autor: Asia » 6 kwie 2015, o 14:10

Ja cały czas nie wiem jak to z wyjazdem będzie bo prawdopodobnie musiałabym jechać zupełnie sama i tak nie za bardzo mi się uśmiecha zostać sama bez wsparcia z całym tym majdanem.

Nie wiem dokładnie co masz na myśli pisząc o większym profesjonalizmie, bo jak dla mnie dotychczas było super profesjonalnie. Chyba że masz nowe pomysły. Coś już może ustalałeś z Futrzakami i Kucami? Bo z tego co widzę na forum Futrzaków to rozmowy zaczęły się w lutym i wtedy też się zakończyły, w zeszłym roku Kuce bardzo prężnie się zorganizowały ale nie wiem jak u nich wyglądają plany, mają jakieś forum gzie można na ten temat poczytać?

W zeszłym roku zadaszenie było bardzo dobre i myślę że wykonanie w tej samej formie jest najlepszym pomysłem. Lampa na słupie też była bardzo dobra, myślałam o tym żeby w tym roku zamontować na tym słupie Potwora, jeżeli Klatak z PBZ się sprężą to będzie dorobione oświetlenie z mrugających diód LED, czyli wioska miałaby szansę być dobrze oznakowana i widoczna z daleka. Pewnie jakiś mniejszy baner przydałby się na ścianki "toalety" wykonanej według zeszłorocznego pomysłu czyli wykopany dołek, a w sumie lepiej jak ludzie będą sikali tam niż żeby sikali gdzie popadnie miedzy namiotami. Napisałam PW do Marka, na razie nie wiem czy ma w planach jechać, jeżeli tak to wato by było zarezerwować miejsce na prysznic w bardziej centralnym miejscu, tak żebyśmy mieli go na widoku, bo niestety w zeszłym roku był za bardzo oddalony i przez to został zniszczony, a po kąpielach błotnych to jedyna metoda żeby pozbyć się resztek pisaku z wszelkich zakamarków ciała. Na pewno przydałyby się paliki i taśma aby na początku ogrodzić teren i tak mieliśmy rok temu spore problemy z upilnowaniem go, ale zawsze to był jakiś argument że teren zarezerwowaliśmy. Dobrze by było żeby każdy zaopatrzył się w turystyczne krzesełko, bo najpierw ludzie twierdzą że spoko, będą siedzieć na ziemi, a potem się okazuje że wszystkie krzesełka są pozajmowane.

Awatar użytkownika
pbz

#8 Post autor: pbz » 6 kwie 2015, o 15:54

Ja niestety nie wiem czy będę miał czas pojechać, jeśli już to na jeden, max dwa dni...
Za to prace nad diodami itp. czyli przygotowania przed to jak najbardziej.
--
paweł ziemba

Awatar użytkownika
Asia

#9 Post autor: Asia » 6 kwie 2015, o 16:39

No te diody to tak czy inaczej dobrze by było tak do końca czerwca zrobić.

aircat

#10 Post autor: aircat » 6 kwie 2015, o 23:00

Jeśli chodzi o diody to po co się szarpać, w macki włożyć taśmy ledowe i po kłopocie.
A jeśli chodzi o rozwój obozu to przypomnę że co roku jest większy i lepiej urządzony.

Awatar użytkownika
Asia

#11 Post autor: Asia » 7 kwie 2015, o 08:21

O taśmach myśleliśmy dodatkowo, ale te mrugające diody to maja być na oczy.

Marek

#12 Post autor: Marek » 12 kwie 2015, o 00:09

Mnie niestety nie bedzie w tym roku :(

Awatar użytkownika
Asia

#13 Post autor: Asia » 12 kwie 2015, o 08:37

O to szkoda, wielka szkoda.

Awatar użytkownika
Larry

#14 Post autor: Larry » 26 maja 2015, o 18:20

Ja całkiem możliwe że będę - i jeśli będą jakieś przygotowania wcześniej w Poznaniu to prawdopodobnie mogę się przyłączyć :) .

Odpowiedz

Wróć do „Pastafarianie na Przystanku Woodstock”