Zabawne i ciekawe konkursy

Organizacja wioski Pastafarian na Woodstocku. Organizatorami imprezy są: , Joanna Lewandowska (Asia)- joanna.lewandowicz@kosciol-sspaghetti.pl
Odpowiedz
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Asia

Zabawne i ciekawe konkursy

#1 Post autor: Asia » 4 cze 2014, o 12:17

Bardzo proszę wszystkich, tych co jadą oraz tych którzy na przystanek się nie wybierają. Aby coś się w naszej skromnej wiosce działo poza jedzeniem makaronu i piciem piwa, chcemy organizować zabawy i konkursy.

Jeżeli macie pomysły to podzielcie się tu nimi, najciekawsze doczekają się realizacji.

Na razie mamy jeden, a mianowicie Marshmallow Challenge- korzystając z makaronów, sznurka i taśmy stworzyć najwyższą konstrukcję będącą w stanie utrzymać piankę Marshmallow.

Awatar użytkownika
Asia

Re: Zabawne i ciekawe konkursy

#2 Post autor: Asia » 7 cze 2014, o 22:03

To ja teraz będę natrętna: proszę, proszę, bardzo proszę, rzućcie jakieś pomysły.

Gorlique

Re: Zabawne i ciekawe konkursy

#3 Post autor: Gorlique » 14 lip 2014, o 20:26

Może co napiszę nie będzie najbardziej odkrywcze i może już wcześniej to robiliście. Albo w ogóle w złym dziale piszę :p ale nie zaszkodzi spróbować :]

- LPS z puszek po piwie, nici i taśmy klejącej - z tego co na tym forum wyczytałem, to dotychczas pewne problemy mogły mieć problem z realizacją ze względu na koszty. Zabawa w budowę takiego Potwora z puszek jest przy najmniej sporo tańsza, bo co jak co, ale puszek to tam pod dostatkiem, a na koniec i tak można takiego Potwora poświęcić na szczytny cel recyklingu i nie ma problemu ze śmieciami (tkaniny, masa solna itp) :D

- LPS z ludzkich ciał (spokojnie, żywych :p ), jedyne co potrzeba to miejsce, które byłoby dobrze widać z jakiegoś podwyższenia, żeby potem zrobić sweet focię ... no i ludzi, ale tu 1: na samym fanpage'u na fb jest już prawie 600 osób chętnych na co najmniej częściowe uczestnictwo w Wiosce Potwora, do tego można na jakichś kartonach napisać zaproszenie i przejść się wkoło z zaproszeniem, myślę, że ktoś by się pojawił :]

- Konkurs na taniec wychwalający Jego Makaronowatość (względnie opcja bez konkursu)

- Konkurs na zwrotkę "Morskich Opowieści" wychwalającą Jego Makaronowatość

- "Wyścig" ("" bo raczej za szybki by on nie był :D) grup ludzi (około 10-20 osób na drużynę - kwestia do sprawdzenia, jaka ilość byłaby najbardziej optymalna), związanych ze sobą dosyć ciasno liną (tak by ich nogi imitowały Macki LPS)

- Konkurs na najlepsze zdjęcie objawień Jego Makaronowatości na Woodstocku (chociaż trochę trudne do zrealizowania, bo wymaga sprzętów, które są drogie i raczej nie ich miejsce na tej imprezie

- Zrobienie najdłuższej nitki makaronu z zupek chińskich (poprzez wiązanie zagotowanego makaronu)

I zaczyna mi się kończyć wena :p ... jak coś się jeszcze pojawi to dam znać.

Sam niestety jeszcze nie jestem pewny czy w ogóle pojawię się na Woodstocku, ale kiedy będę wiedział to może udałoby mi się facilitować jakieś z takich wydarzeń.

Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji :]

Odpowiedz

Wróć do „Pastafarianie na Przystanku Woodstock”