Podziękowania dla Aircata alias Leniwca

Organizacja wioski Pastafarian na Woodstocku. Organizatorami imprezy są: , Joanna Lewandowska (Asia)- joanna.lewandowicz@kosciol-sspaghetti.pl
Odpowiedz
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Asia

Podziękowania dla Aircata alias Leniwca

#1 Post autor: Asia » 5 sie 2013, o 12:48

Chciałam w tym miejscu podziękować z całej siły Aircatowi za ogromne wsparcie. Gdyby nie jego zaangażowanie, pomysły i wkład w realizację nasza Potworna Wioska byłaby wielką klapą, a nie sukcesem. Ludzi o tak pozytywnej energii, chęci niesienia wszystkim pomocy i pomysłowości trudno spotkać. Połączenie umiejętności zarządzania całym maskoto- kuco- wikingo- makarono- chaosem, troski o innych (zwłaszcza tych co przesadzili z imprezowaniem) z ogromnym luzem i tym że nie dało się odczuć w tym zarządzaniu ani odrobiny autorytaryzmu jest niesamowite. Choćby nie wiem ile dobrych słów się napisało to nie opisze wystarczająco dobrze Aircata.

Gdy tak po powrocie zdawałam relację, opowiadałam ile wsparcia otrzymałam i jak to podniosło moje morale (które po przyjeździe i zobaczeniu realizacji planów- zerowym- osiągnęło totalne dno), padło stwierdzenie że całkiem możliwe iż Aircat jest emanacją Potwora na ziemi- no i muszę przyznać że wydaje mi się to prawdopodobne wręcz graniczące z pewnością.

Aircat dla mnie jesteś drugi po Potworze i jeszcze raz bardzo Tobie dziękuję.

Awatar użytkownika
Klatak

Re: Podziękowania dla Aircata alias Leniwca

#2 Post autor: Klatak » 5 sie 2013, o 13:00

Ja również dołączam się do podziękowań.

Awatar użytkownika
Leniwiec

#3 Post autor: Leniwiec » 10 sie 2013, o 19:55

że hę? mi się nawet nie udało dotrzeć do wioski :P jak na leniwca przystało poruszam się bardzo wolno więc dojdę jakoś tak w przyszłym roku
www.poomoc.pl

Awatar użytkownika
Klatak

#4 Post autor: Klatak » 10 sie 2013, o 23:01

O chyba mamy Leniwców dwóch :).

aircat

#5 Post autor: aircat » 11 sie 2013, o 09:54

To nic wielkiego pomóc innym, to prostu ludzki odruch który jeszcze nie zanikł w niektórych jednostkach. Pomoc potworowi to przyjemność i zaszczyt, a przy okazji udało się wciągnąć do pomocy futrzaki z kucami więc było warto spróbować takiej mieszanki obozowej. Jeśli chodzi o zarządzanie w obozie to nie ma sensu czegoś narzucać na siłę, członkowie obozu muszą czuć że dana decyzja jest podejmowana dla ich dobra, bezpieczeństwa czy też wygody, warto też dawać przykład innym by nie czuli się wykorzystywani. Jak grupa ma zaufanie to starczy przeważnie jedno słowo.

W przyszłym roku chciałbym więcej pomóc, lecz musiałbym wiedzieć co jest potrzebne, stelaż dla naszego potwora nie jest problemem, tylko muszę znać wymiary podstawy na której ma spoczywać, bannery także nie stanowią problemu pod warunkiem dostarczenia plików do druku, inne problemy też da się pewnie rozwiązać bez dużego problemu, tylko trzeba dać znać wystarczająco wcześnie by się przygotować. Zawczasu zmobilizuję ludzi by było łatwiej jak w tym roku, by nie było problemu z brakiem rąk do pomocy czy też głów do twórczego myślenia.

Awatar użytkownika
Asia

#6 Post autor: Asia » 11 sie 2013, o 10:23

Dla mnie to było bardzo dużo dlatego podziękowania jak najbardziej zasłużone.

Mieszanka obozowa była bardzo fajna.

W sumie lektyką faktycznie można się tak czy inaczej zająć. Ja jak wrócę z wakacji to powoli będę robiła nową pancerną wersję Potwora i działającym mechanizmem otwierania i zamykania powiek. No a z resztą pomysłów myślę że warto poczekać do rozprawy i decyzji pierwszej instancji w kwestii rejestracji.

Odpowiedz

Wróć do „Pastafarianie na Przystanku Woodstock”