Brak avatara :(

Odpowiedz
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Omnivore

#1 Post autor: Omnivore » 25 paź 2012, o 18:16

Witam :) Po utworzeniu konta na stronce wybrałam sobie gustowny i stosowny avatar. Po zalogowaniu jest dla mnie widoczny, lecz po napisaniu komentarza się nie wyświetla. Początkowo myślałam, że może czeka na akceptację administracji, ale minęło już trochę czasu, a nadal nie jest widoczny przy dodawanych postach. No i napis "masz 0 opublikowane komentarze" też mnie zastanawia. Czy ktoś z administracji może mnie wspomóc naprawą, bądź też dobrym słowem?

Awatar użytkownika
chiyome

#2 Post autor: chiyome » 25 paź 2012, o 22:10

też mialam ten problem. wybrałeś avka do profilu na stronie a nie na forum. jeśli skomentujesz artykuł będziesz widział avka.
aby dodać avatar do forum kliknij na swoim tymczasowym avatarze i będziesz widział narzędzia twojego konta na forum. tam pogrzeb. zmiana obrazka gdzieś tam jest.

ps: "o opublikowane komentarze" to się ma do komentarzy do artykułów. nie postów na forum. zdaje się że w obronie przed hejterami musza zostać akceptowane, ale mogę sie mylić.
NBChJMM

Awatar użytkownika
artur

#3 Post autor: artur » 26 paź 2012, o 22:58

Nie bronimy się od hejterów niczym innym niż naszą Wiarą ;) Problemy, na które natrafiłaś są związane z dualizmem stronki i forum. Dobrze że o nich piszesz, zobaczymy co da się z tym zrobić by było przejrzyściej:)

A tak to Wszystkożerko witamy Ciebie w naszej społeczności, licząc że niebawem będziesz Pastavorae ;)

Odpowiedz

Wróć do „Techniczne”