Długa droga...

W tej kategorii zapraszamy Was do pisania swoich przemyśleń oraz zamieszczania pomysłów na to, co Kościół Latającego Potwora Spaghetti mógłby robić po oficjalnym zarejestrowaniu jako Związek Wyznaniowy.
Odpowiedz
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
pbz

Długa droga...

#1 Post autor: pbz » 28 wrz 2014, o 19:13

Tak sobie czytam taki oto blog: http://kefir2010.wordpress.com/2013/02/ ... ry-polski/
Myślę, że KK to jednak miszcz :)
Nie wiem czy ktokolwiek zdołał by opisać wszelkie niegodziwości i absurdy.
--
paweł ziemba

Awatar użytkownika
Fuś

Re: Długa droga...

#2 Post autor: Fuś » 30 wrz 2014, o 13:27

Intepretacja informacji do zweryfikowania, ale bardzo ciekawy artykuł.

Wiem, że nie taki miał być wydźwięk tekstu, ale po mojej strony wzbudził niechętny podziw. Za skuteczność.
A ty siej, a nuż coś wyrośnie.

Awatar użytkownika
Empelon

Re: Długa droga...

#3 Post autor: Empelon » 1 paź 2014, o 11:20

Zapisałem sobie tę stronę do uważnego przeczytania w wolnej chwili (dzięki za link).
Już kilkakrotnie spotkałem się z opinią, że KK mocno przyczynił się do targowicy i do jej późniejszych skutków. Aż dziw bierze, że księża oraz wiernopoddańczy im politycy nadal w TV głoszą hasła o niemierzalnym wkładzie kościoła w naszą niepodległość. I nikt nie wytknie im choćby tej targowicy.

No cóż, przypuszczam, że nawet otwarci i myślący dziennikarze (czy inni zaproszeni do TV goście) są ofiarami propagandy która przedstawia KK wyłącznie w pozytywnym świetle. Sprawdza się myśl Goebbelsa: "Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą".
Niech Wasz makaron zawsze będzie gorący a piwo zimne.

Odpowiedz

Wróć do „Działania Kościoła po rejestracji”