Muzeum - Objawienie

W tej kategorii zapraszamy Was do pisania swoich przemyśleń oraz zamieszczania pomysłów na to, co Kościół Latającego Potwora Spaghetti mógłby robić po oficjalnym zarejestrowaniu jako Związek Wyznaniowy.
Odpowiedz
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
anzelm

Muzeum - Objawienie

#1 Post autor: anzelm » 13 lut 2014, o 16:49

Drodzy! Wielebni!

Znowu (!) objawił mi się Potwór.

W całej Powadze Swej Mackowatości oświadczył mi, że chciałby (TAK! Naprawdę!), abyśmy jednak zaznaczyli naszą w Niego wiarę jakąś budowlą właśnie w Polsce, a najlepiej w Warszawie.

Oczywiście, wszyscy wiemy, że nie chce On budowania złotych kościołów/meczetów/kapliczek dla Jego Makaronowatej Wspaniałości (tak przecież mówi Szóste Naprawdę wolałbym Nie).
Powór objawił mi jednak, że nie chce żadnej Świątyni, tylko Muzeum Bobbiego Hendersona - znanego uczonego i pisarza (instytucja kulturalna), oraz Polsko-Włoski Kulinarny Instytut Gotowanej Semoliny - instytucja edukacyjna.

Mam również nadzieję, że Państwo - a może i Unia Europejska - wspomoże nas finansowo w tym wielkim czynie - i nie będzie z tym żadnych kłopotów, zwłaszcza, że nie zostalimy zarejestrowani jako religia.

RAMEN, Siostry i Bracia!

Odpowiedz

Wróć do „Działania Kościoła po rejestracji”