Objawienie

miejsce, w którym możesz opisać Dotyk Jego Mackowatości i jak zmienił on Twe życie.
Odpowiedz
Wiadomość
Autor
Bob Nikos

Objawienie

#1 Post autor: Bob Nikos » 16 kwie 2013, o 09:21

O Jego Makaronowości wiedziałem od lat, ale nigdy nie przywiązywałem do tego wielkiej wagi. Byłem zadeklarowanym ateistą, zagubioną duszyczką. Zupełnie tego nieświadom, wciąż szukałem. Nie mogłem być tego świadomy, bo jaki byłby ze mnie ateista? I tak szukałem przez lata, ale nie znalazłem. To On znalazł mnie.
Przedwczoraj jadłem na obiad spaghetti. W pewnym momencie jedna z nitek, kiedy wciągałem ją do ust, w taki sposób się odbiła, że uderzyła mnie w czoło. Nie było to jednak dziełem przypadku. Ja trzymałem widelec, ale Jego Makaronowa Macka kierowała nitką makaronu. To uderzenie otworzyło mi oczy. Poczułem ogromną miłość, jaką darzy mnie Najwyższa Pastowatość. Teraz nie mogę uwierzyć, jak ślepy byłem... Wstyd mi za te stracone lata.
Niech będzie pochwalony Sos Boloński!

Awatar użytkownika
chiyome

Re: Objawienie

#2 Post autor: chiyome » 16 kwie 2013, o 11:43

niech będzie chwalony.

istnieje teoria, że wszyscy jesteśmy Pastafarianami ale nie wszyscy o tym wiedzą. niektórym trzeba "walnąć w łeb" aby ich uświadomić :D
NBChJMM

Awatar użytkownika
BialySzkwal

Objawienie Potwora na piątkowym spotkaniu gminy warszawskiej

#3 Post autor: BialySzkwal » 29 lip 2017, o 00:32

Podpinam tutaj bo paduje do tytułu tematu. ;)
IMG_20170729_002819_133.jpg
Zdjąłem słuchawki i zacząłem je zwijać. Nagle siedzący naprzeciwko Ojciec Tadeusz pyta: "robisz Potwora?"
Patrzę - faktycznie, w ręce trzymam manifestację LPS.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Obrazek

Stwórca wybacza, Darwin nie.

Darwin to pamiętliwy d**ek.

Odpowiedz

Wróć do „Natchnienia”