Kurcze...

Odpowiedz
Wiadomość
Autor
meskil

Kurcze...

#1 Post autor: meskil » 1 mar 2014, o 01:46

czy Warszawa musi być zawsze taka niezorganizowana? Kiedy było ostatnie spotkanie? Zarejestrowałem się jakiś czas temu, forum śledzę dłużej.... a fajnie byłoby móc się spotkać i poznać nowe osoby... chyba przewodniczący naszych okolic mocno się obija w swojej roli....

Awatar użytkownika
Naczelny_Przełożony
Administrator

Re: Kurcze...

#2 Post autor: Naczelny_Przełożony » 1 mar 2014, o 11:15

Ostatnie spotkanie w Warszawie było w styczniu.
Napisz do Marcina i zmobilizuj go do zorganizowania kolejnego: marcin.biardzki@kosciol-spaghetti.pl
----------
Naczelny Przełożony, Radny, Ojciec Założyciel, Przełożony gminy, Wielebny/Pastar
Piotr :)

Dodatkowo magister, prezes :)

meskil

#3 Post autor: meskil » 3 mar 2014, o 21:28

hm... patrząc po wpisach na stronie oraz braku z relacji z eventu, to spotkanie było top secret :D
Niezależnie od wszystkiego... posiadam minimalną umiejętność czytania... i odnalezienie na stronie stosownego maila nie stanowi dla mnie szczególnego problemu.
Jednak widząc brak informacji na stronce o spotkaniach byłych, bieżących (no dobra, nie śledziłem newsów z kilku ostatnich miesięcy - może coś i było) stwierdziłem, że na inicjatywę odgórną nie ma co liczyć. Pozostaje liczyć na oddolną :)
Niemniej rozumiem, że gorliwi wyznawcy LPS mogą z racji konsumpcji świętego napoju mogą nie mieć chęci na robienie czegokolwiek. A nawet jak najdzie ich chęć, to mogą następnego dnia o niej nie pamiętać :D
RAMEN

Awatar użytkownika
Naczelny_Przełożony
Administrator

#4 Post autor: Naczelny_Przełożony » 4 mar 2014, o 12:10

Następnego dnia po spotkaniu informacja o nim jest usuwana.
W zamian publikujemy fotorelacje, jednak faktycznie po ostatnim spotkaniu w Warszawie nie otrzymaliśmy żadnych zdjęć. Były one publikowane tylko na FB.

Ostatnie relacje ze spotkania w Warszawie znajdziesz tutaj:
http://kosciol-spaghetti.pl/home/relacj ... lacje.html

Jeśli chcesz, wiedzieć kiedy będzie kolejne spotkanie, tak jak wspomniałem wcześniej, pisz do Marcina.

RAmen
Piotr
----------
Naczelny Przełożony, Radny, Ojciec Założyciel, Przełożony gminy, Wielebny/Pastar

Awatar użytkownika
BialySzkwal

#5 Post autor: BialySzkwal » 6 lis 2014, o 11:16

admin pisze:Jeśli chcesz, wiedzieć kiedy będzie kolejne spotkanie [...] pisz do Marcina.
Czy Brat Marcin odpowiada na e-maile? Trochę się zaczynam niecierpliwić - czekam już 5 dni i nic.
Obrazek

Stwórca wybacza, Darwin nie.

Darwin to pamiętliwy d**ek.

Awatar użytkownika
Naczelny_Przełożony
Administrator

#6 Post autor: Naczelny_Przełożony » 7 lis 2014, o 17:24

Dowiedziałem się, że Marcin miał problem z mailem...
Jeśli jeszcze nie odpisał, spróbuj do niego napisać ponownie.
----------

Odpowiedz

Wróć do „Mazowieckie”