Wspólna gmina mazowiecka

Odpowiedz
Wiadomość
Autor
Iblis

#1 Post autor: Iblis » 16 sie 2012, o 19:48

Policzmy się tutaj, a jak nas będzie dość dużo zaczniemy dzielić się na mniejsze gminy. Na razie trzeba ogarnąć skalę zagadnienia.

Maria

#2 Post autor: Maria » 27 lis 2012, o 15:24

No to ja szukam kogoś w wierze.

ho-ho

#3 Post autor: ho-ho » 4 gru 2012, o 11:39

Witajcie Pastafarianie

Czy jakieś spotkanie w Warszawie miało już miejsce?
A może będzie następne, którego uda mi się nie przegapić?

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Ojciec_Założyciel
Administrator

#4 Post autor: Ojciec_Założyciel » 4 gru 2012, o 14:20

Tomaszu,

jedno spotkanie już się odbyło. 7 Grudnia będzie kolejne.
Tu masz potrzebne informacje: http://kosciol-spaghetti.pl/wydarzenia/ ... szawa.html
----------
Ojciec Założyciel Piotr I

Awatar użytkownika
artur

#5 Post autor: artur » 5 gru 2012, o 14:48

Marcin rozesłał zaproszenia do dziennikarzy mniej lub bardziej znanych mediów na spotkanie. Jeżeli ktoś zna kogoś z tej branży niechaj szepnie słowo lub dwa, może będzie zainteresowany :)

Frog

#6 Post autor: Frog » 14 gru 2012, o 18:48

Dopisuję się do gminy mazowieckiej :)

donpokemon

#7 Post autor: donpokemon » 16 gru 2012, o 20:56

Drogie kluseczki. Dopisuję się do gminy mazowieckiej, Warszawa okręg Muranów.

Ramen.

Mariusz35

#8 Post autor: Mariusz35 » 17 sty 2013, o 10:58

Witam Współwyznawców !!!!

Niech Wam się Makaron lekko trawi :)

Niniejszym dopisuję się do Gminy Mazowieckiej.

Ramen

wiktor33

#9 Post autor: wiktor33 » 17 sty 2013, o 19:28

Dołączam i ja

wielebnyMarcin

#10 Post autor: wielebnyMarcin » 21 sty 2013, o 20:06

były już dwa spotkania.
Wstępnie ustaliliśmy termin i miejsce III spotkania.
Piątek, 15 lutego, 17:30. Paradox Cafe.
http://www.paradox-cafe.pl nie daleko TorWaru i stadionu Legii.

Podkreślam wstępnie. W najbliższych dniach otwarta jest dyskusja na temat
miejsca i terminu.
dyskusja zapewne przetoczy się przez http://www.facebook.com/groups/375191122512153/
pozdrawiam
wielebny Marcin

Marek

Re: Wspólna gmina mazowiecka

#11 Post autor: Marek » 27 sty 2013, o 05:05

Prosze o deklaracje kto będzie, musimy zrobic odpowiednia rezerwacje bo wlasciciel knajpy chce zdecydowac czy bedzie tego dnia karaoke czy nie.

JarzyQ

#12 Post autor: JarzyQ » 7 lut 2013, o 00:03

Wchodzę w tą mazowiecką strukturę! :D

Awatar użytkownika
mcorp

#13 Post autor: mcorp » 21 lut 2013, o 13:14

Nareszcie we Wspólnocie Klucha Świeżego... Niestety spóźniłem się na termin spotkania, ale nic straconego. Kłaniam się ze Saskerlandu, gdzie świątynie Pana co 200 metrów.

umiko

#14 Post autor: umiko » 28 lut 2013, o 19:28

No właśnie też się spóźniłam na 2 ostatnie :( kiedy będzie następne spotkanie w Warszawie? Z chęcią bym przybyła na swoim niewidzialnym różowym jednorożcu :)

Awatar użytkownika
Ojciec_Założyciel
Administrator

#15 Post autor: Ojciec_Założyciel » 28 lut 2013, o 20:44

Kolejne spotkanie w Warszawie będzie 15 Marca. Miejsce jest aktualnie ustalane. Informacja pojawi się na stronie oraz FB.
----------
Ojciec Założyciel Piotr I

Awatar użytkownika
ekskomunika

#16 Post autor: ekskomunika » 28 lut 2013, o 22:00

Proponuję jakąś klimatyczną świątynię na Pradze Północ.;)
Nie potrafię wyobrazić sobie Boga, który nagradza i karze istoty przez siebie samego stworzone, którego zamysły przykrojone są na naszą miarę, krótko mówiąc Boga, który nie jest niczym innym, jak odbiciem ludzkich słabości. Albert Einstein

Awatar użytkownika
chilhig
Kontaktowanie:

#17 Post autor: chilhig » 28 lut 2013, o 22:19

Zapraszam do grupy na FB https://www.facebook.com/groups/375191122512153/
Jest tam większość gminy mazowieckiej i inne osoby z polski. Równie toczą się rozmowy, aktualnie nad miejscem spotkania.
Niech będzie posolony!

Awatar użytkownika
ekskomunika

#18 Post autor: ekskomunika » 28 lut 2013, o 23:15

Chętnie bym dołączyła, ale nie mam konta na FB. Może to trochę nie trendy, ale traktuję ten portal jak kartotekę.;)
Nie potrafię wyobrazić sobie Boga, który nagradza i karze istoty przez siebie samego stworzone, którego zamysły przykrojone są na naszą miarę, krótko mówiąc Boga, który nie jest niczym innym, jak odbiciem ludzkich słabości. Albert Einstein

Awatar użytkownika
ekskomunika

#19 Post autor: ekskomunika » 28 lut 2013, o 23:20

Ale pozdrowienie: niech będzie posolony!, jest odjazdowe.;)
A tak przy okazji... Nowolazurowa podoba się?;)

Awatar użytkownika
chilhig
Kontaktowanie:

#20 Post autor: chilhig » 1 mar 2013, o 00:35

Ja też nie tolerowałem FB puki na pierwszym spotkaniu się nie dowiedziałem że głównie nasza gmina tam gada to sobie założyłem ;P czego się nie robi dla wiary. Jak nie chcesz mieć kartoteki podajesz fałszywe dane, albo nie pełne :P

Nic na razie nie jest ustalone, przekleje wątek, ale najlepiej pisz do Arcywielebnego Marcina, przewodniczącego naszej gminy, bo to po klubach nie chodzę i się nie znam :P
mail: marcin.biardzki@kosciol-spaghetti.pl
Czas przypomnieć o nadchodzącym czwartym już spotkaniu wiernych w Warszawie. 15 marca nadchodzi wielkimi krokami. Szczególnie mile widziane będą propozycje miejsc. (Ostatnio byliśmy serdecznie podjęci na Solcu ale... to trochę daleko od szosy.) Jeśli znacie przyjemny lokal, który chętnie ugości stado piratów to piszcie proszę. Mile widziane lokalizacje w pobliżu metra - tak by wszystkim było w miare wygodnie dojechać (albo wszystkim równie niewygodnie). Oczekiwania pastafarian to przede wszystkim: bezpretensjonalność przybytku, dostępność piwa, brak ą fą...
- Głupie pytanie: a może w ogóle nie klub, tylko polanka w Powsinie? Ognisko, piwo we własnym zakresie. Od metra Kabaty jakieś 2.5km. Dla orientacji, mapka ogniska z 14 lutego, http://goo.gl/maps/OAiDI
Świeże powietrze będzie też łaskawe dla palaczy, żeby nie okupowali wejścia do łazienki lub nie integrowali się przed wejściem do klubu.

Ognisko w Powsinie - Google Maps
maps.google.com
Find local businesses, view maps and get driving directions in Google Maps
- trochę hard core jak dla mnie... w połowie MARCA??? A pytnie wcale nie głupie i myśl przednia na ciepłą wiosnę, lato czy wczesną jesień
- Latem, to tam będzie hardcore Miejsca w tłumie będzie tyle, żeby się szeroko uśmiechnąć. No nic, to była taka luźna propozycja. Swoją drogą, może skoro ma być koniecznie klub, to może Przechyly.pl? Tylko tam jarają pety. Jest to to 3 minuty od metra Wilanowska.
Wydaje mi się, że do pirackich klimatów pasuje tawerna żeglarska.
- brzydszej strony www nie widziałem chyba nigdy! nie znalazłem adresu... ale bar tematycznie w punkt dla piratów nie wiem gdzie to ale pewnie ktoś wklei mapkę
- Jak to? Niema tam wydzielonych miejsc dla palaczy? A co z osobami niepalącymi?
- No są miejsca dla niepalaczy, ale dość generalnie paląco (z tego powodu unikam ich). Może jak wytupiemy, że chcemy dużą salę niepalącą i będzie nas siła, to zrobią niepalącą. Są blisko metra. I pewnie pozwolą ugotowac spaghetti. I sala jest duża.
To tylko jedna z propozycji. Raczej mi chodzilo o to, żeby wybrać klub żeglarski, bardziej podchodzi pod Pastafarian.

Blisko metra jest też Gniazdo Piratów http://www.gniazdopiratow.com.pl/

Tawerna Gniazdo Piratów Warszawa • Aktualności
http://www.gniazdopiratow.com.pl
Najstarsza Tawerna Żeglarska w Warszawie. Muzyka na żywo codziennie (tydzień ma ...
- Marcin, mam Ci dać linki do brzydszych stron? Dam radę
Mapka Przechyłów jest w lewym górnym rogu. Jest we flashu, ale przecież nikt nie obiecywał, że będzie łatwo
- Krzysztof nie przesyłaj linków do brzydszych stron... mnie to dołuje. Chciąłbym, by otaczało mnie piękno. Ale właśnie topnieje śnieg więc idzie pierwsze tchnienie wiosny o zapachu rozmrożonej psiej kupy, wykwitnie syf spod śniegu a wolałbym by to były przebiśniegi... ot taka melancholia mnie naszła
Niech będzie posolony!

Awatar użytkownika
ekskomunika

#21 Post autor: ekskomunika » 1 mar 2013, o 01:06

No tak, można mieć rozdarcie. Aleee... na Ząbkowskiej jest niewielki pubik o nazwie Łysy Pingwin. Dają tam porządną muzykę rockową. Pali się na zewnętrzu, ale latem wystawiali na zewnętrze stolik i krzesełka. I popielniczkę.
Po przeciwnej stronie ulicy jest też dość znana knajpa - Opary Absurdu. Tam na antresoli siedzi się przy maszynach do szycia, singerach, albo jakoś tak. Jest też wersalka, która jest najfajniejsza, ale zazwyczaj zajęta. W pobliżu jest też: Czystaojczysta, Fabryka Trzciny, Mucha Nie siada, Po Drugiej Stronie Lustra.
A po drugiej stronie al. Solidarności jest całe zagłębie modnych klubów, ale tam nie byłam: Zwiąż Mnie, Hydrozagadka, Skład Butelek, Saturator, 4 Pokoje, Jedyne Wyjście, Sen Pszczoły spalił się niedawno, Sens Nonsensu.

Awatar użytkownika
chilhig
Kontaktowanie:

#22 Post autor: chilhig » 1 mar 2013, o 09:58

Ostatnio było około 50 osób i dla niektórych zabrakło miejsc siedzących, a przydało by się by wszyscy się pomieścili i byli raczej w grupie aby móc swobodnie rozmawiać. Nie wiadomo ile tym razem przybędzie.
Niech będzie posolony!

Suseł

#23 Post autor: Suseł » 1 mar 2013, o 14:19

Zgłaszam akces do gminy.
Postaram się być na najbliższym spotkaniu.
Gniazdo Piratów wydaje się być dobrym pomysłem. Ma fajny klimat no i nazwa pasuje.

Niech będzie posolony.

Awatar użytkownika
BrodaPL

#24 Post autor: BrodaPL » 27 sie 2013, o 17:48

Ja również dopisuję się do gminy mazowieckiej :)

Chociaż sądząc po datach ostatnich wpisów, mam nieprzyjemne uczucie samotności na forum :|

Awatar użytkownika
Sorvas

#25 Post autor: Sorvas » 27 sie 2013, o 21:00

Nie ma co się przejmować :) Każdy akces do naszego pieknego kościoła jest mile widziany :)

t01038

#26 Post autor: t01038 » 27 paź 2013, o 22:25

Ja także chciałbym dołączyć do gminy mazowieckiej. Jestem z okolic Warszawy.

Odpowiedz

Wróć do „Mazowieckie”