No ale nie...

Odpowiedz
Wiadomość
Autor
KJ

#1 Post autor: KJ » 2 wrz 2012, o 16:23

Piraci? Byli źli łupili i mieli szkorbut

Za piwem nie przepadam

No tak piątek jest niezły ale od razu święto ?

Powaga musi być bo poważni ludzie to szanowane persony a szanowane persony są podporą naszego społeczeństwa

A sprzeczności to tak .. albo nie.. albo nie wiem

Ale makaron lubię i nawet coś we mnie nieraz drgnie jak go zjem.. szczególnie jak za dużo

Awatar użytkownika
Fluriel

Re: No ale nie...

#2 Post autor: Fluriel » 26 sty 2013, o 14:20

Ktoś tutaj nie odrobił lekcji :c
Piraci? Byli źli łupili i mieli szkorbut
'Wierzymy że Piraci, pierwsi Pastafarianie, byli spokojnymi, szlachetnymi odkrywcami, którzy wyłącznie przez konsekwentną chrześcijańską propagande mają teraz opinię bezwzględnych kryminalistów'
Za piwem nie przepadam
Skoro nie przepadasz, a nie nie lubisz, to sądzę, że wystarczy jak wypijesz raz na jakiś czas, LPS na pewno się nie obrazi ;)
No tak piątek jest niezły ale od razu święto ?
- Czemuż by nie? Skoro tak zostało ustalone, to kim jesteśmy jeśli nie jedynie marnymi śmiertelnikami? Czemu akurat np. niedziela ma być dniem świętym? Piątek o wiele bardziej się do tego nadaje moim skromnym zdaniem.
- W Swojej Świętej Sosowatej Mądrości odkrył przed nami (LPS oczywiście) tylko te konkretne prawdy: po Ziemi, pojawiły się góry, drzewa i karzeł (choć niekoniecznie w tej kolejności), po czym wziął sobie trzy dni wolnego, z czego Piątek był Najświętszy z nich.
Każdy Pastafarian uwielbia sprzeczności, cała nasza wiara jest zbudowana na sprzecznościach :)
Ale makaron lubię i nawet coś we mnie nieraz drgnie jak go zjem.. szczególnie jak za dużo
To LPS przez swoje kluski, które właśnie pożarłeś dla jego chwały, daje ci znaki, że jest z tobą (i w tobie też)!

Pozdrawiam, RAmen.

Awatar użytkownika
BialySzkwal

#3 Post autor: BialySzkwal » 7 lip 2019, o 11:24

Fluriel pisze:
26 sty 2013, o 14:20
Każdy Pastafarian uwielbia sprzeczności, cała nasza wiara jest zbudowana na sprzecznościach :)
Jakich sprzecznościach?!? ;)
Przez V NWBN strasznie się roztyłem...

Obrazek

Awatar użytkownika
Krzysiu
Lokalizacja: Stałe zameldowanie w Szczecinie, czasowe w Toruniu – dążę do formy astralnej, żeby było efektywniej.
Kontaktowanie:

#4 Post autor: Krzysiu » 7 lip 2019, o 17:42

Takich, że niby jesteśmy mili, a jednak obrażamy uczucia religijne nosząc durszlaki…
Pasta et Bonum!
A poza tym uważam, że art. 196 kk jest niezgodny z art. 53 ust. 2 w związku z art. 25 ust. 2 Konstytucji…

Awatar użytkownika
BialySzkwal

#5 Post autor: BialySzkwal » 8 lip 2019, o 09:00

Krzysiu pisze:
7 lip 2019, o 17:42
Takich, że niby jesteśmy mili, a jednak obrażamy uczucia religijne nosząc durszlaki…
O przepraszam, ja noszę bikorn. Natomiast UR co niektórych obrażam samym swoim istnieniem... ;)
Przez V NWBN strasznie się roztyłem...

Obrazek

Odpowiedz

Wróć do „Lubuskie”