Forum

Regulamin
 
Notifications
Clear all

Regulamin

Ojciec_Założyciel
(@ojciec_zalozyciel)
Member Moderator

REGULAMIN
Oficjalnego Forum Polskiego Kościoła Latającego Potwora Spaghetti

Drogie Użytkowniczki, drodzy Użytkownicy!
Witamy na Oficjalnym Forum Polskiego Kościoła LPS, miejscu poświęconym rozmowom o Kościele, makaronie, piwie i wszystkim, o czym się przy makaronie i piwie rozmawia. Dla zapewnienia wszelkiej wzajemnej szczęśliwości, prosimy, zanim cokolwiek napiszesz, zapoznaj się z Regulaminem.

1. Uczestnicząc w dyskusjach dbaj o ich dobrą atmosferę: nie obrażaj innych użytkowników, nie spamuj, pilnuj zrozumiałości swoich wypowiedzi i w miarę możliwości trzymaj się tematu rozmowy. Jakkolwiek gorąca nie byłaby dyskusja, pamiętaj o zasadach dobrego wychowania, wzajemnego szacunku, netykiety i Ośmiu Naprawdę-Wolałbym-Żebyś-Nie.

2. Niedopuszczalne jest używanie pod adresem użytkowników i użytkowniczek uczestniczących w dyskusji, a także osób trzecich, słów wulgarnych i obraźliwych. Bezwzględnie zabronione jest używanie pod czyimkolwiek adresem mowy nienawiści, szykanowanie i dyskryminowanie.

3. Pamiętaj – forum jest dostępne dla osób w każdym wieku. Nie umieszczaj na nim treści uważanych za nieodpowiednie dla dzieci i młodzieży, w szczególności wątków i postów zawierających treści erotyczne, przemoc lub wulgarny język.

4. Zanim założysz nowy wątek, zapoznaj się ze strukturą forum, a także sprawdź, czy nie dublujesz już istniejącego wątku. O porządek na forum muszą dbać przede wszystkim osoby piszące na forum, nie moderatorzy.

5. Zastanów się, zanim zatytułujesz wątek – niech tytuł odpowiada treści. Ułatwi to osobom zainteresowanym rozmową dotarcie do Twojego tematu.

----------
Ojciec Założyciel Piotr I

Cytat
Topic starter Opublikowany : 19/05/2014 9:06 pm
Share: