Oficjalna odpowiedź w sprawie opinii biegłych- do pobrania

Witamy Serdecznie

Informujemy, że została napisana odpowiedź, którą w poniedziałek wyślemy do MAC jako ustosunkowanie się do opinii biegłych.

Istotą tego pisma są dwie następujące kwestie:

I. Wniosek o uchylenie postanowienia dotyczącego przeprowadzenia dowodu z opinii biegłego, to jest opinii w kwestii ,,Czy w świetle przedstawionych dokumentów można uznać Kościół Latającego Potwora Spaghetti za wspólnotę religijną. (WNIOSEK GŁÓWNY)

II. Jednocześnie, na wypadek nieuwzględnienia wniosku głównego, zgłaszamy wniosek ewentualny o rozpatrzenie opinii w kwestii ,,Czy w świetle przedstawionych dokumentów można uznać Kościół Latającego Potwora Spaghetti za wspólnotę religijną na korzyść postawionego w opinii pytania(WNIOSEK EWENTUALNY)

Zapraszamy do zapoznania się z pismem. Można je pobrać tutaj.

Jako, że wniosek wraz z załącznikami zostanie wysłany w poniedziałek, zachęcamy do ewentualnych sugestii i opinii.

W tym miejscu chcielibyśmy poraz kolejny podziękować przede wszystkim Adrianowi Zwolińskiemu, za pomoc w opracowaniu odpowiedzi oraz wszystkim osobom zaangażowanym w proces rejestracji i promowanie ideii FSM.

Wierzymy, że ta odpowiedź spowoduje, że urzędnicy podejmą właściwą decyzję w kwestii rejestracji, tj. zarejestrują Kościół LPS.

Odpowiedź powinniśmy otrzymać do 15 marca.

RAmen

Dodaj komentarz