Pasta i Polityka

miejsce na dyskusje o artykułach, wywiadach i innych informacjach pojawiających się w mediach na temat Kościoła Latającego Potwora Spaghetti.
Odpowiedz
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
cpt_Magnus_de_Savarro

Pasta i Polityka

#1 Post autor: cpt_Magnus_de_Savarro » 15 kwie 2017, o 12:18

Napisałem, zgodnie z obywatelskim moim obowiązkiem, do co większych partii politycznych w krakowie słowa następujące.
"[Uwaga: niniejsza rozmowa zostanie opublikowana na forum klps.pl]
Hej Droga [partio] - jako prorok Latającego Potwora Spaghetti mam pytanie: Co partia może zrobić dla mojego Kościoła? Pytam szczerze i uczciwie, na w miarę oficjalnym kanale jako przedstawiciel grupy wyborczej Kultystów Mniej Znanych Bogów.(nieformalnej) (Względnie, gdzie należy znaleźć tą informację?)"

Wiem że nie mamy Listu Kaperskiego (albowiem tylko katolicy mają konkordat). Dlatego musimy pokazać że jesteśmy lepsi i wyciągnąć rękę do świata śmiertelników.
Potwór dmie nad morzem dniem i nocą, ale to Piraci muszą stawiać żagle.
Stay tuned.

Awatar użytkownika
Asia

Re: Pasta i Polityka

#2 Post autor: Asia » 18 kwie 2017, o 09:03

Pomysł fajny, obawiam się że zostanie bez odzewu.

Awatar użytkownika
Empelon

#3 Post autor: Empelon » 18 kwie 2017, o 09:08

Kto wie? Może w którejś partii mają świadomość, że środowisko pastafarian liczy się w setkach jeśli już nie w tysiącach. To całkiem spora grupa wyborców.
Niech Wasz makaron zawsze będzie gorący a piwo zimne.

Awatar użytkownika
Asia

#4 Post autor: Asia » 18 kwie 2017, o 10:00

Ale z drugiej strony boją się milionów którzy mogą patrzeć na nas bardzo negatywnie. No jestem ciekawa reakcji, czy znajdzie się ktoś kto przynajmniej będzie miał odwagę z nami porozmawiać.

Odpowiedz

Wróć do „Media”